• BITCOIN/TL
  2103392,177
  % 6,86
 • ETHEREUM/TL
  113472
  % 4,30
 • RIPPLE/TL
  20.52
  % 4,32
 • BITCOIN CASH/TL
  14133.62,555
  % -3,19
 • LITECOIN/TL
  2806.97
  % -1,44
 • BNB/TL
  13098.32
  % 0,95
 • EOS/TL
  34.83
  % 3,23
 • TETHER/TL
  31.62
  % 0,87

Kripto Para Piyasasına 300 Milyar Dolar Girecek

Kripto Para Piyasasına 300 Milyar Dolar Girecek

Bitcoin Vakıf Direktörü Brock Peirce, kripto paralar ile alakalı olarak bazı açıklamalarda bulundu. Pierce, merkezsiz ekonomiler hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Brock Peirce’ye göre; kripto paralarda yaşanmakta olan sıkıntılı günler artık yerini bahara bıraktı. Baharın ardından kripto paralarda yaz mevsiminin yaşanmasına sayılı günlerin kaldığını açıklayan Peirce, artık sıkıntıların geride kaldığını vurguladı.

Cambridge Associates tarafından paylaşılan duyuruya göre, 300 milyar dolarlık tutarın kripto para piyasasına gireceğini açıkladı. Kurumsal birçok yatırımcının kripto para piyasasına giriş yapmasıyla birlikte yaşanılan sıkıntılı günlerin ardından kripto para yatırımcıları artık birbirinden güzel olanaklar ile karşılaşmaları muhtemeldir.

Kripto Para Yatırımcıları Umutlu

Geçtiğimiz sene yaşanan artıştan sonra geri çekiliş olması kişilerde tekrardan bir yükseliş olacağı beklentisi meydana getirdi. Pierce, benzer durumun kurumsal yatırımcılar için de aynı olduğunun altını çizdi.

Geçtiğimiz günlerde yaşanılan Bitmex olayıyla alakalı olarak açıklama yapan Pierce, Wall Street açısından konuyu ele aldı. Pierce’ye göre; asıl önemli olan geleneksel yatırımcı olduğunu belirtti. Kendisi de bir boğa olarak önümüzdeki günlerde kripto para piyasasında önemli oranda artışlar yaşanacağına inandığını belirtti.

2019 yılı ve özellikle önümüzdeki yıl, kripto para piyasası için tarihi anlar olacağını açıklayan Pierce, hareketli, bol artışlı bir yıl olacağını tahmin ediyor. Bitcoin’deki artışın diğer kripto paraların da hareketlenmesine sebep olmasından dolayı önümüzdeki günlerde yatırımcıları sevindiren oranlar ile karşılaşmak mümkün.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ