• BITCOIN/TL
  2092293,316
  % 0,78
 • ETHEREUM/TL
  101839
  % 3,02
 • RIPPLE/TL
  16.05
  % 2,08
 • BITCOIN CASH/TL
  16741.2,653
  % 6,87
 • LITECOIN/TL
  2560.49
  % 1,57
 • BNB/TL
  18278.98
  % 2,71
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.44
  % 0,20

Kripto Para Cüzdanı Trezor Model T’ye Ripple Desteği Ekleniyor

Kripto Para Cüzdanı Trezor Model T’ye Ripple Desteği Ekleniyor

Trezor’un kendi blog sayfasında yaptığı son resmi duyuruya göre iki model içinde yeni güncellemeler var. Şirket yakında Trezor One adlı cüzdanlarını, ürünlerin özelliklerini ve güvenliğini önemli ölçüde artıracak iki ürün yazılımı güncellemesini yayınlayac Eurak. Buna ek olarak, şirket aynı zamanda kullanıcıların Ripple (XRP)’yi , kripto meraklılarının uzun süre beklediği bir güncelleme olan Trezor Model T cüzdanında saklamalarına izin verecek.

Trezor One – Firmware 1.8.0’a Güncelleme

Bir kaç değişiklik yapılarak güvenliği daha çok artırıcı yazılım geliştirilmiş ve Trezor T modelinde olan bazı özellikler bu modele de eklenmiştir.

Bu güncelleme ile Trezor One model cüzdanda artık daha fazla ERC20 tokeni saklanabilecek. Komodo, NIX ve PIVX gibi kripto paralar da artık bu modelde saklanabilecek. Kripto para çeşitliliği arttıkça cüzdanların kullanımı da daha çok artacağı öngörülüyor.

Trezor Model T – Firmware 2.1.0’a Güncelleme

Artık Trezor Model T kullanıcıları Ripple’yi cüzdanlarında saklama hakkına sahip olması son zamanlardaki en büyük güncellemelerden biri. Kripto topluluğu ve özellikle Trezor kullanıcıları bir süredir bu gelişmeyi bekliyordu. Bu özellik şu anda yalnızca Beta cüzdanında mevcut; Ancak, yıl boyunca geliştirilmesi bekleniyor.

Ek olarak, Model T cüzdanı, geliştirilmiş güvenlik gibi bazı küçük güncellemeler de içeriyor. Ayrıca kullanıcıların kripto paraları kredi kartı veya bankamatik kartları ile satın almalarına da izin verir, ancak bu özellik  şuan için sadece Avrupa kullanıcılarıyla sınırlıdır.

Trezor cüzdanları kripto topluluğunun en sevdiği ve güvendiği kripto cüzdanlarından biridir. Bu yüzden en çok kullanılan cüzdanlar arasında ilk 2’dedir. İlk iki sıra Ledger ve Trezor’un olduğu biliniyor.

Trezor fiyatları ise One modelinde 69 Euro’dan başlıyor. Model T’de ise 149 Euro’dan başlıyor. Bu fiyatlar ülkemize ise döviz kuruyla birebir aynı fiyatlarda olmayıp biraz daha yüksek fiyatlardan satılmaktadır. Fakat güvenip yurtdışından sipariş vermek isteyenler için de seçenekler mevcut.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ