• BITCOIN/TL
  2234185,692
  % 1,79
 • ETHEREUM/TL
  109726
  % 1,70
 • RIPPLE/TL
  19.06
  % 0,75
 • BITCOIN CASH/TL
  21930,295
  % -0,61
 • LITECOIN/TL
  3248.25
  % 1,01
 • BNB/TL
  18739.55
  % -0,27
 • EOS/TL
  32.98
  % 1,24
 • TETHER/TL
  32.19
  % 0,30

Kripto Kartı ve Cüzdanı (MCO Kart) Ücretsiz Netflix Üyeliği İmkanı Sunuyor

Kripto Kartı ve Cüzdanı (MCO Kart) Ücretsiz Netflix Üyeliği İmkanı Sunuyor

Crypto.com, artık MCO Visa Kart sahiplerine ücretsiz Netflix ve Spotify abonelikleri sunduğunu duyurdu. MCO Visa Kart ile üyelik ücretini ödeyen kullanıcılar, kaydoldukları kartın türüne bağlı olarak harcamalarında yüzde 100 indirim alabilirler.

Platform aynı zamanda beş farklı Visa Kart’ın ilk iki türünden birine sahip olan müşterilere Expedia rezervasyonlarında yüzde 10 indirim ve en yüksek kart seviyesini tercih edenler için Airbnb rezervasyonlarında yüzde 10 para iadesi teklif ediyor.

Crypto.com , artık kart sahiplerinin sahip oldukları kartın türüne bağlı olarak tüm harcamalarında yüzde 1 ile yüzde 5 arasında değişen geri ödemeler alabileceğini duyurdu.

Kartın beş kademesi, Crypto.com’un yerel kripto para birimi olan MCO Token (müşterilerin kilitlediği) düzeyiyle ilgilidir. En düşük seviye kartı kullananlar için hiçbir fon ayırmaya gerek görmüyorlar, ancak  daha fazla MCO Token yatırıldığı zaman daha fazla avantajdan faydalanılabilir.

Crypto.com’un kurucusu ve CEO’su Kris Marszalek yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“MCO Visa kartı, artık toplumumuzun yaşam tarzına uyan, piyasadaki herhangi bir karta göre en iyi geri ödeme koşullarını sunuyor. Singapur’daki müşterilerimizden son derece olumlu geri dönüşler aldık ve kartları ABD, Avrupa ve diğer kilit pazarlara göndermeyi dört gözle bekliyoruz. Ürün, kripto para birimleriyle ilgilenenler veya hiç bilmeyenler için bile büyük kolaylıklar ve avantajlar sunuyor.”

MCO-Visa-Kart-Cesitleri

MCO Visa Kart Çeşitleri

Globalleşen Ödeme Yöntemi

Crypto.com’un kartı olan MCO  Visa Kart, Ekim 2018’de Singapur’daki müşterilerine gönderilmeye başladı – şimdi ise ABD’de kullanıcılara ulaştırılmaya başlanacak.

Platform, kartların müşterilere yıllık veya aylık işlem ücretleri getirmediğini ve tüm müşterilerin aylık limiti olan ücretsiz ATM para çekme işlemlerinden yararlandığını söylüyor. Ürün, müşterilerin çok sayıda kripto para birimi almalarını, satmalarını ve saklamalarını sağlayan bir uygulama ile tamamlanmaktadır  ve dünya gezginlerinin “yerel para birimi harcar gibi harcama yapabilmelerini” sağlamak için bankalar arası döviz kurları teklif edilmektedir.

Crypto.com, bugüne kadar uygulamanın 400.000’den fazla indirmesiyle talebin şu ana kadar yüksek olduğunu ve her geçen gün ilgi ve talebin daha da arttığını söyledi.

Kaynak; Cointelegraph

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ