• BITCOIN/TL
  2097501,609
  % 1,22
 • ETHEREUM/TL
  102072
  % 2,85
 • RIPPLE/TL
  16.12
  % 2,02
 • BITCOIN CASH/TL
  16759.12,307
  % 7,01
 • LITECOIN/TL
  2568.5
  % 1,42
 • BNB/TL
  18320.74
  % 2,63
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.45
  % 0,30

Kısa Süre Sonra Altcoinler Yükselişe Geçerek Bitcoin’i Geride Bırakabilir

Kısa Süre Sonra Altcoinler Yükselişe Geçerek Bitcoin’i Geride Bırakabilir

Kripto para analistinin açıklamalarına göre altcoinler, kısa bir süre sonra atağa kalkacak ve bu süre çok da uzak değil. Bu yıl kripto paralara geçtiğimiz yılın kışını geride bıraktırıyor. Önümüzdeki günler içerisinde Bitcoin, yeni zirvelere çıkacak gibi görünüyor. Peki altcoinlerde durum ne olacak?

Kripto para analisti Galaxy, dikkat çeken tahminlerini ortaya koydu. Ünlü analiste göre büyük bir altcoin rallisi ile karşı karşıya kalacağız. Galaxy, Bitcoin şansını kaçıranlara altcoinler için hazır olmaları konusunda uyarıyor. Özellikle de Bitcoin 11.000 doları aştığında büyük bir FOMO ile kaşılaşacağız diye belirtti.

Şimdiye kadar Bitcoin’in piyasaya hakim olması, altcoinlerin kendilerini göstermesine engel bir durum ortaya çıkardı. Bütün piyasaların gözleri Bitcoin’in üzerinde olmasından dolayı altcoinler bir adım geride kaldı. Bu nedenle de şimdiye kadar altcoinler kendi değerlerini almayı bir türlü başaramadılar.
Ancak altcoinler arasında en fazla gelişme gösteren ETH altcoini oldu ve diğerleri kazanımlarını çok uzun süre devam ettiremediler.

Artık Sıra Altcoinlere Geldi

Bazı analistlere göre altcoin sezonunun başlamasına çok az kaldı. Analist The Crypto Dog, kısa bir süre içinde altcoinlerin atağa geçeceğini belirtti. Hatta popüler kripto para birimi Bitcoin’i dahi geride bırakacaklar. Bu tahminlerin tam tersi olarak farklı bir analist de Bitcoin’in egemenliğinin gelecek günlerde %87’ye ulaşacağını söyledi. Bitcoin’in hakimiyeti şimdilerde %59 olarak kayıtlarda ancak analist Josh Rager’e göre %60’ın üzerine çıkması halinde altcoinlere olumsuz etkiler yaratabileceğini dile getirdi.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ