• BITCOIN/TL
  2112807,292
  % -0,25
 • ETHEREUM/TL
  115961
  % 2,51
 • RIPPLE/TL
  16.06
  % 1,18
 • BITCOIN CASH/TL
  12599.14,268
  % 0,14
 • LITECOIN/TL
  2413.37
  % 2,48
 • BNB/TL
  19566.8
  % 2,34
 • EOS/TL
  18.65
  % 4,14
 • TETHER/TL
  32.54
  % -0,01

Karıştırma Hizmeti İle Kripto Paralarınızın Anonimliğini Koruyarak Güvende Olun

Karıştırma Hizmeti İle Kripto Paralarınızın Anonimliğini Koruyarak Güvende Olun

Karıştırma hizmeti ile kripto para biriminin anonimliğini koruyarak güvende olun

Dünyanın kripto para birimine yatırdığı para miktarı her yıl artıyor. Bitcoin, uzun vadede önemli bir büyüme gösteriyor. Kısa dönemlerde büyük fiyat değişiklikleri yaşanıyor. Dijital varlıklara odaklanmak için herhangi bir zayıflama öngörülmemektedir. Çağımızın gerçeği kripto paralar ve dijital varlıklar her geçen gün büyümeye devam edeceği su götürmez bir gerçek.
Tabi bu durumda siber suçlar da oldukça artmakta ve Bitcoin, kripto para hırsızı hackerler suç işlemeye devam etmekte. Suçlular her yıl milyarlarca dolar değerinde milyonlarca kripto para birimi çalarak kimlik avı sitelerinden sahiplerin kaçırılmasına kadar çeşitli yöntemler deniyor. Ama ilk adım Kullanıcılara erişim dijital para her zaman blockchain analizini kullanmaktır. Kullanılan cüzdan türlerine bakılmaksızın, herhangi birinin sahibi olmak sizi riskten tam anlamıyla korumamaktadır.

Bitcoin takibi nedeniyle dijital fonlarını kaybetmek mümkün hale gelebiliyor. İşlemler izlenebildiği için ve Bitcoin analiz yöntemlerini kullanmak ve güvenliği maksimuma çıkartmak yatırımcıların kendi elinde.
Riskini azaltmak için kripto para biriminin artan anonimliğini sağlamak gerekir. Bu nedenle kripto meraklıları Bitcoin mikserler yarattı.

Bitcoin’lerinizi Güvende Tutun

Blok zincirindeki tüm işlemlerin açıklığı, değeri için bir ön koşuldur. Bu hem kripto paraların hem de işlemlerin sahtesini yapma olasılığını ortadan kaldırır. Ancak, aynı zamanda Bitcoin takibini de mümkün kılıyor.

Kripto Para Kullanmak gerçekten güvensiz mi?
İşlemler sırasında mix servisini kullanarak Bitcoin kullanırken güvenliğinizi sağlayabilirsiniz, özellikle kredi kartlarıyla kripto para satın alırken ve bunları kriptodan çekerken değişimler Bitcoin karıştırıcısından geçerek kripto para biriminin izleri neredeyse gözlenemez. Bu güvenlik önlemi sizin için en yüksek düzeyde koruma sağlar.

Dijital varlıklarınız Kripto karıştırıcının Bitcoin işlemlerinizi nasıl anonim hale getirdiğine bir göz atacağız.
Garantili güvenilir ve en iyi kripto para birimi karıştırma hizmetlerinden biri örneği,
BitMix.Biz

BitMix.Biz kullanarak anonim kalmak mümkün hale geliyor

Bitcoin Mixer BitMix.Biz, toplam transfer miktarını birçok küçük işleme böler ve ardından her biri, her oluşturulduğunda özel bitcoin cüzdanları aracılığıyla tekrar tekrar gerçekleştirilir. Herhangi bir Bitcoin, Litecoin veya Dash transferi yapmak için şunları yapmanız gerekir:

0,005 BTC’den az olmaması gereken miktarı belirtin cüzdanınızın anonimliğini ihlal eden izler, ardından temizleme seçeneklerini seçin ve tıklayın,
“Karıştırmaya Başla” seçeneğini seçin.
Sonuç olarak, birçok adres arasında çok sayıda işlem alırsınız, kripto paralar Temizlenen kripto para birimi için hedef olarak belirttiğiniz tek bir adrese 72 saat sonra, şifrelenmiş karıştırma bilgileri otomatik olarak silinir ve bundan önce zaman, kripto para biriminin cüzdanınıza gönderildiğinden emin olmalısınız. Eğer bu dönem sizin için çok uzun görünüyor ve her şeyin yolunda gittiğinden eminseniz, o zaman yapabilirsiniz kendinizle ilgili tüm verileri anında silin.

Ayrıca verilerinizin ve kripto para biriminizin güvenliği çeşitli BitMix.Biz tarafından güvenilir bir şekilde sağlanır. Bu kripto karıştırıcının özelliklerinden biri, sizin bir dahaki sefere en büyük karıştırma havuzundan size ulaşması için önceden hizmete gönderilmiş bunu kullan. BitMix.Biz karıştırıcısına her kripto para gönderdiğinizde, bir mektup alacaksınız.
Kripto adreslerini doğrulamak için özel bir kod ve anahtar içerecek olan garanti, onların gerçekliğini ve sizin hizmete para yatırdığınızı onaylamanızı sağlar.
Kripto borsasından büyük miktarda para çekmek ve bunu güvenle yapmak istiyorsanız, o zaman siz BitMix.Biz’de yerleşik olan gelişmiş karıştırma randomizasyon seçeneğini kullanabilirsiniz. Bunu izlemek neredeyse imkansızdır ve bu sizi kötü niyetli korsanlardan korur.

Bu seçeneği 0,1 BTC \ LTC \ DASH veya daha fazla kripto para biriminde kullanabilirsiniz. BitMix.Biz hizmetini kullanmak için %0,4 ila %4, basit ve hızlı bir şekilde izin vermeden kripto para biriminin anonimliğini artırır. Koleksiyonun bilinen belirli bir yüzdesi nedeniyle bitcoin analizi.

Ayrıca TOR veya NoJS kullanmanızı öneririz. TOR, veri güvenliğini kolaylaştıracaktır. bitmixbizymuphkc.onion aynası. Site Arayüzü, 10 yaygın dilden birinde kullanılabilir ve bu sayede işlemlerinizi yanlış birşey yapmadan gerçekleştirebilirsiniz.

API’mizi kendi projenize ekleyin. BitMix.Biz ortaklık programı ile ekstra para kazanın.

Web sitesi: https://bitmix.biz/en
SSS: https://bitmix.biz/en/pages/faq
Tor: http://bitmixbizymuphkc.onion

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ