• BITCOIN/TL
  2111093,329
  % 2,75
 • ETHEREUM/TL
  118359
  % 7,03
 • RIPPLE/TL
  20.64
  % -0,82
 • BITCOIN CASH/TL
  14080.02,522
  % -2,60
 • LITECOIN/TL
  2840.4
  % -0,56
 • BNB/TL
  13252.41
  % 0,66
 • EOS/TL
  35.5
  % 1,48
 • TETHER/TL
  31.63
  % 0,29

Justin Sun ve Warren Buffett Toplantısı Ertelendi

Justin Sun ve Warren Buffett Toplantısı Ertelendi

Bir süredir beklenen Justin Sun’ın Warren Buffett ile toplantısı belli bir nedenden dolayı ertelendi.

Tron’un twitter hesabından yapılan bir açıklamaya göre Sun’ın sağlıksal bir sorunu olduğu ve bu sebeple Buffet ile olan toplantının ertelendiği belirtildi.

Sun’ın böbrek taşları nedeniyle rahatsız olduğu bildirildi ve sonuç olarak her iki taraf da etkinliğin yeniden yapılandırılması konusunda bir anlaşmaya vardı. Öğle yemeği eşliğinde yapılacak olan bu toplantı ilk olarak 25 Temmuz’da yapılacağı planlanmıştı.

Bir hayır ve yardım toplama kampanyasına Sun 6 milyon dolar bağışta bulunmuştu ve bu sayede Buffet ile tanışma fırsatı kazanmıştı. Görünüşe göre Sun, Buffett’in kripto sektörüyle ilgili görüşlerini canlandırmaya ve engin tecrübelerini de dinlemeyi hedefliyordu. Bir zamanlar kripto para karşıtı olan Buffet daha sonra bu görüşünü değiştirmiş ve kripto piyasasına daha ılımlı yaklaşmaya başlamıştı. Hatta Bitcoin ile ilgili olumlu yorumlarda bile bulunmuştu.

Sun, olayı ortaya çıkmakta olan bir finansal gücün geleneksel olanla yakınsaması olarak gördüğünü bildirdi. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Sun, toplantı için kripto sahnesindeki tanınmış şahsiyetleri aktif bir şekilde tespit edip davet etti. Birkaç gün önce, bu dönüm noktası etkinliğinde bulunma şansını kabul eden eToro’nun kurucusuna bir davetiyeyi tweet atmıştı. Öğle yemeği toplantısında, kripto paralar hakkında neler konuşulacağı ise merak konusuydu.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ