• BITCOIN
  359972,488
  % -0,43
 • ETHEREUM
  24763
  % 0,53
 • RIPPLE
  8.08
  % 0,97
 • BITCOIN CASH
  2151.55,340
  % 2,09
 • LITECOIN
  988.76
  % 0,42
 • BNB
  5234.78
  % 1,41
 • EOS
  22.19
  % 4,58
 • TETHER
  18.53
  % 0,29

İslami Finans Ekosisteminin Dijital Ödeme ve Yatırım Aracı: Caizcoin

İslami Finans Ekosisteminin Dijital Ödeme ve Yatırım Aracı: Caizcoin

BASIN BÜLTENİ                                                                               

İslami Finans Ekosisteminin Dijital Ödeme ve Yatırım Aracı: Caizcoin?

Blockchain ekosistemi, İslami finans ilkeleri öncülüğünde insani değerleri esas alan tasarımıyla ön plana çıkan kripto varlık Caizcoin ile tanışıyor. Yakın bir gelecekte lansmanı yapılacak olan Caizcoin, dünyanın önde gelen kripto para borsalarındaki yerini alacak.

Kripto para kavramını İslami finans ve ahlaki değerler üzerine kurgulayan Caizcoin, kendi oluşturduğu blockchain yapısıyla ön plana çıkıyor. Tezgâhüstü piyasalarda (OTC) alıcılar ile satıcılar arasında doğrudan takası yapılabilen Caizcoin, bu yılın üçüncü çeyreğinde tüm büyük kripto para borsalarında alım satıma hazır bir şekilde listelenecek.

999.999.999 token ile sınırlı olarak fon toplayacak olan Caizcoin, seçkin hedef kitlesine sunduğu  getiri potansiyeli ve saniyeler süren hızlı transfer edilebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Finansal bir varlık olmaktan öte dijital para birimi olarak kullanımı da teşvik edilecek olan Caizcoin’in, artan yatırımcı sayısı ve yatırım tutarlarına paralel olarak değerinin de hızla yükselişe geçmesi bekleniyor.

Dijital finansal çözümleri İslami değerler ile yeniden yorumluyor

Almanya’da geliştirilen Caizcoin’in tasarım aşamasında, uzman ekonomistler, dijital finans profesyonelleri ve akademisyenler görev aldı. İslami finans hukukuna uygun olarak dizayn edilen Caizcoin, yenilikçi finansal çözümleri, adil, geniş katılımlı ve şeffaf yönetim stratejilerini İslami değerler ile bütünleştiriyor. Batı’nın modern finans algısını İslami değerlere göre ele alan Caizcoin, herkes için finansal özgürlük vizyonunu benimsiyor. Bu çerçevede modern finans dünyasına geniş katılım sağlayan yenilikçi finansal çözümlerin, herkesin imkân ve yeteneklerine uygun fırsatlar sunulması hedefleniyor.

Uluslararası piyasalarda işlem görecek olan Caizcoin’in ilk destekçileri arasında Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden geniş bir yatırımcı kitlesi bulunuyor. İnsani ve ahlaki değerler odağında faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları, vakıflar ve derneklerle işbirliğine gidecek olan Caizcoin, bu kurumlara blockchain teknolojisi üzerinden bağış yapılabilmesini olanaklı kılıyor.

Yatırımcılarına özel sadakat programı sunuyor

İslami finans ekosistemiyle uyumlu bir felsefeye sahip olan Caizcoin, hedef kitlesini sadece müslüman dünyasıyla sınırlamazken ahlaki değerlere bağlı, adaletli, yenilikçi ve bağımsız bir kripto para birimi olmayı hedefliyor. Paylaşımcılık esasından hareketle sadakat programı oluşturan Caizcoin, yatırımcılarına sisteme davet ettiği her yeni üye için bu üyelerini ödüllendirmeyi planlıyor. Doğasında barındırdığı evrensel ilkeleriyle yüksek potansiyel sunan Caizcoin’in sadakat programının da desteğiyle dijital finans dünyasında önemli bir yer edinmesi amaçlanıyor.

Belirli bir tutara kadar kripto para transferlerinde masraf almayan Caizcoin, yüksek güvenlik düzeyine sahip olan dijital cüzdanı ve API entegrasyonları hızlı, anonim ve güvenilir işlem yapabilme fırsatı sunuyor.

 

Sosyal Medya

Instagram:   https://www.instagram.com/caizcoin_official

https://www.instagram.com/caizcoin_tr

Twitter:          https://twitter.com/caizcoin

https://twitter.com/caizcoin_tr

Facebook:       https://www.facebook.com/Caizcoin-100282385356919/

Pinterest:       https://www.pinterest.de/caizcoin/

Telegram:       https://t.me/caizcoin_official

 

 

İletişim:

Cumhur Nadir
Halkla İlişkiler Yöneticisi
Telefon: +4969222260970
E-mail: salam@caizcoin.com
Website: https://caizcoin.com

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ