• BITCOIN/TL
  2145453,610
  % -0,32
 • ETHEREUM/TL
  111454
  % -0,93
 • RIPPLE/TL
  15.35
  % -1,42
 • BITCOIN CASH/TL
  13547.51,570
  % -4,34
 • LITECOIN/TL
  2521.83
  % -1,69
 • BNB/TL
  19540.88
  % 0,50
 • EOS/TL
  20.85
  % -5,33
 • TETHER/TL
  32.74
  % 1,47

Holochain ve AllianceBlock Stratejik Ortaklık Kurdu!

Holochain ve AllianceBlock Stratejik Ortaklık Kurdu!

Holo ve AllianceBlock stratejik ortaklık kurdu. Ortaklığı AllianceBlock, medium sayfasından resmi olarak duyurdu. Duyuru metnini aşağıda okuyabilirsiniz. Tam metni okumak için yazımızın sonundaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

AllianceBlock’ta, derin öğrenme, olasılıklı programlama ve optimal taşıma teorisi kullanan bir çerçeve olan “Beyin” destekli, hepsi bir arada, merkezi olmayan, toplum odaklı bir yatırım ve finansman ekosistemi kuruyoruz; Holo, çoğunlukla merkezi olmayan ekonomik iş modelleri, eşler arası ağlar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve dağıtılmış sosyal medya ağları için amaçlanan çok çeşitli uygulamalar oluşturmak için kullanılabilecek Holochain adlı bir ajan merkezli veri yapısı sağlar.

Sosyal yatırım ağımızı ve onun ortak zekasını kurmak için Holochain’i kullanacağız.

Ortaklık anlaşmamız, AllianceBlock ve Holo’nun tamamlayıcılığından yararlanacak ve çapraz pazarlama çözümleri ve kullanıcıların birbirlerinin platformları için yeni kullanıcılar için işbirliğini içerecektir. Bu, ortak vizyonumuz olan dağıtılmış ekonominin büyümesini desteklemek için verimli bir zemin sunacaktır.

Holo’nun Ticari Direktörü ve AllianceBlock’un Stratejik Danışmanı David Atkinson şunları söyledi: “AllianceBlock’un yatırımcı topluluğunun sosyal bileşenini ve Holochain üzerindeki Beyin’i oluşturacağından heyecan duyuyoruz. Onlar harika bir takım ve AllianceBlock topluluklarımız için değerli bir katkı olacak ”dedi.

AllianceBlock’un Kurucu Ortağı Rachid Ajaja şunları ekledi: “Platformumuzun dayanaklarından biri bir derecelendirme sisteminden; her kullanıcının kullanıcı verisini koruduğu yer. Bu kısımda, yüksek ölçeklenebilir ağ özelliklerine ev sahipliği yapmak için bir DLT arıyorduk. 2018’de yapılan bir toplantıda David Atkinson’la buluştuktan sonra, ajan merkezli Holochain protokolünün parlaklığını keşfettik; her aracının kendi kişisel kodunu koruduğu; daha iyi Dağıtılmış Karma Tablo olarak bilinir. Akran yalnızca veri egemenliğini sürdürmekle kalmayacak, bu aynı zamanda platformumuzun ölçeklenebilirliğini de artıracak ”dedi.

Holo ekibi şöyle açıklıyor: “Ajan merkezli protokolle, her bir karma zincir girişi yazarlığı kanıtlamak ve hesap verebilirliği sağlamak için şifreli olarak imzalandı. Çok partili etkileşimler (örneğin, işlemler) karşılıklı olarak her bir tarafın zincirine geri gönderilir ve eşler bir etkileşimi veya işlemi kabul etmeden önce birbirlerinin zincirlerini denetleyebilirler. ”

Tam metni okumak için tıklayın.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ