• BITCOIN/TL
  2219444,297
  % 0,15
 • ETHEREUM/TL
  109387
  % 1,00
 • RIPPLE/TL
  18.9
  % -0,87
 • BITCOIN CASH/TL
  22101,319
  % 0,61
 • LITECOIN/TL
  3232.92
  % -3,37
 • BNB/TL
  18620.44
  % -1,13
 • EOS/TL
  32.41
  % -1,57
 • TETHER/TL
  32.03
  % -0,05

Holochain Geleceğin Holonaut’larını Arıyor

Holochain Geleceğin Holonaut’larını Arıyor

Kripto para piyasasında yaşana hızlı gelişmelere bir yeni eklenerek Holochain kendi takımlarına Holonaut aradıklarını duyurdular.

Yapılan duyuru ile ilgili açık pozisyonlar hakkında detaylı bir bilgi veren Holochain, Pazarlama Direktörü, genel itibari ile Javascript Uzmanı, React Geliştiricisi ve Mimarı pozisyonlarını en önemli önceliklerini olduğunu ifade etmiştir. Bilindiği gibi kripto para piyasasında toplam hacim sıralamasında 43. Sırada olan Holochain önümüzdeki dönemde çok daha yukarılara tırmanmanın planlarını yapıyor.

Holochain Tarafından Yapılan Duyurunun Ayrıntıları

Holochain sitesinden resmi olarak yapılan duyurunun tam metni ise şu şekildedir; “Geçtiğimiz birkaç aylık süreç boyunca, başarılı ICO ve Indiegogo kitlesel fonlama kampanyası gibi faaliyetler Holo ve Holochain’i inşa etmek için ihtiyaç duyduğumuz fonları çok daha yukarı çıkmasına neden olmuştur. Holo, topluluğumuzun bir HoloPort veya kişisel sunucusunda gerçekten eşler arası uygulamaları barındırarak kripto para kazanılmasını sağlayan dağıtılmış bir platformu olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Holo, daha hızlı, büyük ölçüde ölçeklenebilir ve 10.000 kat daha ucuz olan yeni açık kaynaklı, blok zinciri sonrası çerçevemiz olan Holochain üzerine kurulu durumdadır. Ekosistemimizi büyütmek için, merkezi olmayan Holochain uygulamaları geliştiriyoruz ve daha fazlasını inşa edecek bir ekosistemi geliştirmek için bir geliştirici topluluğunu eğitme çalışmalarımız son sürat devam ediyor.”

Holochain bundan böyle alfa sürümünde ve önümüzdeki aylarda Holo için hem donanım hem de yazılım yayınlama aşamasına geçeceğimiz büyük bir gururla belirtmek isteriz. Ekibimzi hali hazırda büyümeye devam ediyor ve bu süreçte ekibimize yeni arkadaşlarımızın katılmasını istiyoruz.’’ İfadelerine yer verilmiştir.

Holochain Gelecekten Umutlu

Son yaşanan gelişmeler ile birlikte Holochain’in gelecekten oldukça umutlu olduğu görülüyor. Kripto para uzmanları da uzun vadede Holochain’in çok daha iyi seviyelere gelebileceğini ön görüyorlar.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ