• BITCOIN/TL
  1088452,670
  % -0,38
 • ETHEREUM/TL
  59024
  % 0,70
 • RIPPLE/TL
  17.48
  % -0,66
 • BITCOIN CASH/TL
  6377.77,218
  % -1,10
 • LITECOIN/TL
  2003.51
  % -0,96
 • BNB/TL
  6568.84
  % -0,04
 • EOS/TL
  19.58
  % -0,19
 • TETHER/TL
  28.88
  % -0,21

Holochain Büyük Konferansta Ödül Aldı

Holochain Büyük Konferansta Ödül Aldı

Son yılın en önemli projelerinden biri olan Holochain, dün katıldığı Malta Yapay Zeka ve Blockchain Summit (AIBC) etkinliğinde yıkıcı teknoloji ödülüne layık görüldü. Holochain yatırımcılarının ve proje takipçilerinin bu ödülü beklediği biliniyordu. Beklentiler gerçekleşti ve ödül sahibini buldu.

Holochain Projesi hakkında

Holochain, kısaca tanımlamak gerekirse merkezi sunucularda çalışmak yerine eşler arası çalışan bir bilgisayar ağıdır. Dağıtılmış veri ağıdır. Yani bu platform üzerinde yapılan bir uygulamanın tüm verileri tek bir sunucuda değil yüzlerce hatta binlerce farklı sunucularda barınacak. Bu da veri gizliliğini ve güvenliğini sağlamış olacak.

Yani, odaklanma, blok zinciri üzerinde değil, ağ üzerindedir.  Aslında, kurucu ortakları – Eric Harris-Braun ve Arthur Brock – Holochain’in artık sadece bir blok zinciri değil blok zincir teknolojisinden daha üstün olduğuna inanıyor. Kullanıcılarının sahip olduğu ve çalıştırdığı dağıtılmış bir bulut sistemi olarak adlandırılıyor.

Holo (HOT) almak için buradaki linkten Coinzo borsasına üye olabilirsiniz. Günlük 10 Milyon dolardan fazla işlem hacmine sahip borsada alım satım işlemleri hızlıca yapılabiliyor. (Grafik, stoplu emir girme seçenekleri de mevcut.)

Ödül, Holo fiyatına pozitif yansıdı

Holochain projesinin kripto parası olan Holo (HOT) ethereum tabanlı bir tokendir. Mevcut dolaşımda olan HOT miktarı 133 Milyar adet civarında ve bir adet HOT fiyatı 26 satoshi civarında seyrediyor. Dün (23 Mayıs) konferans başlamadan önce 22 Satoshi seviyesinden yükselişe geçen Holo fiyatı Holochain ödül alana kadar 28 Satoshiye yükselerek %27 oranında bir kazanç elde etti. Sonrasında gece yarısı biraz gevşeyen Holo 24 Satoshiye düşerek oradan bir destek bularak tekrar 26’ya yükseldi.

Önemli bir konferansta Holochain’in ödül alması kısa vadede HOT fiyatına çok etki etmeyecek olsada uzun vadede yeni işbirlikleri doğuracağı ve bunun sonucunda HOT fiyatına da pozitif etkisi olacağı söyleniyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ