• BITCOIN/TL
  2258009,428
  % 4,63
 • ETHEREUM/TL
  117283
  % 3,33
 • RIPPLE/TL
  16.08
  % 3,21
 • BITCOIN CASH/TL
  15019.52,714
  % 4,58
 • LITECOIN/TL
  2551.3
  % 2,75
 • BNB/TL
  20368
  % 4,18
 • EOS/TL
  23.01
  % 4,38
 • TETHER/TL
  32.33
  % 0,02

Holo (HOT) Fiyatı Neden Yükselmiyor?

Holo (HOT) Fiyatı Neden Yükselmiyor?

Kripto para piyasası bu yıl yeniden boğa sezonuna girdi ve Bitcoin kısa süre içerisinde 4 bin dolar seviyelerinden 14 bin dolara yakın seviyeye kadar yükseldi. Fakat bu sefer Altcoin’ler Bitcoin’e ayak uyduramadı ve Bitcoin’in her yükselişinde Altcoin’ler BTC karşısında değer kaybına uğradı. BTC fiyat düzeltmesi yaparken de bu sefer Altcoin’ler dolar bazında değer kaybederek ekstra zarar ettirdi.

Holochain – Holo Fiyatı

Holo (HOT) Fiyatı en yüksek zirvesini 29 Mayıs 2019 tarihinde 0,0026226 dolar’da görmüştü. Ardından gelen sert düşüşlerle 19 Haziran tarihine kadar 0,001600 dolara kadar geriledi. Bu düşüş Bitcoin’in yükselmesiyle ve fiyat düzeltmesiyle eş zamanlı yaşandı. Aslına bakılacak olursa “Holo fiyatı neden yükselmiyor” veya “Holo fiyatı neden düşüyor” sorularını sorup sebebinin Holo olduğunu düşünmek yanlış olur. Çünkü Bitcoin boğa sezonunda altcoin’lerden çıkan paralar Bitcoin’e aktığı için Bitcoin fiyatı yukarı çıktıkça altlar düşüşe devam eder. Holo fiyatının da yaşadığı durum bundan ibaret.

Holo (HOT) fiyatı geçtiğimiz günlerde 0,002200 dolar seviyesine kadar yükseldi. Bu nokta da tekrar bir ümit olmuştu fakat yükseldiği yerde kalamayıp tekrardan 0,0016950 dolar seviyesine kadar geriledi (bugün itibariyle).

Holo Fiyatı Yükselir Mi?

Bu sorunun cevabını yüksek olasılıkla “evet” yükselir olacaktır… Diğer kripto para projelerine göre çok daha farklı ve ilgi çeken, internet dünyasında çığır açacak bir teknolojiyi hayata geçirmeye çalışıyorlar. Holochain projesi, henüz yazılım süreci devam eden fakat çok büyük kısmı bitmiş olan, yıl sonu testnetin yapılacağı beklenen bir teknoloji. Holochain projesiyle alakalı detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Projenin gerçekten başarılı olması durumunda şuanki fiyata belki de bir daha uğramamak üzere zirvelere koşacaktır. Fakat unutmamak gerekir ki Holochain’in yaptığı iş oldukça zor ve önüne farklı engellerin çıkabileceği bir iş.

Holo fiyatı’nın kısa vadeli teknik görünümüne göre yorumunu yapacak olursak yukarıdaki grafiği izlemesi beklenebilir. HOT/BTC grafiğinde 2-3 ay içerisinde 40 Satoshi seviyeleri hedef yapılabilir. Tekniği destekleyecek olumlu haberler de bu süreçte gelirse beklenmedik fiyat artışları bile görülmesi gayet mümkün.


Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Danışmanlığı Kapsamında DEĞİLDİR. Piyasaya genel anlamda bir bakış açısı sunması amacıyla hazırlanmıştır.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ
 • Hakan4 sene önce
 • Keşke yazıya tarih atsaydınız. Zira ne zaman yorumladınız belli değil.