• BITCOIN/TL
  1090708,537
  % -0,33
 • ETHEREUM/TL
  58970
  % 0,20
 • RIPPLE/TL
  17.45
  % -0,70
 • BITCOIN CASH/TL
  6412.64,544
  % -0,80
 • LITECOIN/TL
  2004.26
  % -0,72
 • BNB/TL
  6567.62
  % -0,08
 • EOS/TL
  19.59
  % -0,72
 • TETHER/TL
  28.86
  % -0,28

Holo (HOT) Fiyatı İçin Analist Yorumları

Holo (HOT) Fiyatı İçin Analist Yorumları

Geleceğin internetini, özgür ve kişisel veri gizliliğini sağlayacak olan interneti vaadeden Holochain projesi dünya çapında ve Türkiye’de oldukça ilgi gördü ve destek topladı. Holochain projesinin kripto para birimi olan Holo (HOT) Token fiyatı son zamanlarda yatırımcısını üzdü.

Bitcoin fiyatının 11,400 dolara kadar yükselmesiyle birlikte altcoinler btc karşısında değer kaybetmeye devam ediyor. Bundan Holo’da bir hayli nasibini alıyor. Bir aydan kısa bir süre önce 31 Satoshi seviyesini gören HOT fiyatı şimdilerde 16-17 Satoshi seviyelerinde işlem görüyor. Bir ay gibi bir sürede BTC bazlı büyük bir değer kaybı yaşadığı görülüyor.

Altcoinlerdeki bu düşüşlerin en temel sebebi Bitcoin’in yükselmesiyle altlardan çıkan yatırımcının Bitcoin’e girmesi. Bunun sonrasındaki temel sebeplerden birisi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin sonbahar ayında ABD borsalarına altcoin ticaretini durdurması olarak görülebilir. Holochain tarafında ise çok büyük bir olumsuzluk olmamakla birlikte Holoport’ların dağıtımının gecikmesi de bir nevi yatırımcı nezdinde güvensizlik oluşturmuş olabilir. Fakat gelecek aylarla ilgili önemli haberlerin gelmesiyle birlikte Holo Fiyatında ciddi yükseliş bekleyenlerin sayısı oldukça fazla. Çünkü bu yıl en önemli gelişmelerden biri yıl sonuna doğru testnet’in yapılması ve holoportların dağıtılarak sistemin hayata geçirilmesi olacak. Sistemin başarılı bir şekilde çalışması durumunda pozitif bir algı oluşacak ve ardından işbirlikleriyle gelişen bir Holochain ağı görebiliriz.

Analistler Holochain Fiyatı İçin Ne Diyor

Tradingview üzerinden teknik analiz grafikleri paylaşanlara bakıldığında çoğu analistin HOT fiyatında kısa vadede yükseliş beklediği görülüyor. Son grafik paylaşımlarında çoğu analist 30 Satoshilere kadar yükselişler beklediği görülüyor. Aşağıda sırasıyla bir kaç analiz görüntüsünü görebilirsiniz.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ