• BITCOIN
  302436,530
  % -1,82
 • ETHEREUM
  21853
  % -3,21
 • RIPPLE
  7.23
  % -4,08
 • BITCOIN CASH
  2047.46,440
  % -2,56
 • LITECOIN
  1370.56
  % -2,38
 • BNB
  5462.59
  % -6,33
 • EOS
  16.84
  % -4,28
 • TETHER
  18.64
  % 0,27

Gala (GALA) Fiyat Güncellemeleri, Son Gelişmeler, Gelecek Etkinlikler

Gala (GALA) Fiyat Güncellemeleri, Son Gelişmeler, Gelecek Etkinlikler

Oyun endüstrisinin yönünü değiştirmeye kararlı olan Gala, oyunculara oyunlarının kontrolünü geri vermek için piyasaya sürüldü. Gala, takas edilemeyen jetonlardan yararlanarak, oyuncuların oyun içi varlıkları ve karakterleri kontrol etmek için NFT’lere sahip olmalarına ve kullanmalarına izin veriyor.

Temmuz 2019’da piyasaya sürülen Gala’nın, Town Star’a aktif olarak katılırken oyunların lansmanını bekleyen bir milyondan fazla oyuncunun olduğu bildirildi. Henüz piyasaya sürülmemiş sekiz oyunla, Gala’nın son zamanlarda nasıl performans gösterdiğine bir göz atalım.

Fiyat Güncellemeleri

Şubat ayının tüm kripto topluluğu için iyi bir ay olmasına rağmen, Gala (GALA) bu ay en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu ve yatırımcılarının hisselerini ikiye katladı. 

Son yedi gün içinde Gala’nın fiyatı %90 arttı. Jetonun 0.3928 $’da 30 günün en yüksek seviyesini belirleyen çarpıcı bir performansın ardından GALA, son 24 saat içinde %5’lik hafif bir düzeltme yaşadı.

Şu anda 0,347175 dolardan işlem gören Gala, 2,42 milyar dolarlık piyasa değeriyle 52. en büyük kripto para birimi olarak sıralanıyor.

Son gelişmeler

Değişmez tokenlerin benimsenmesinin artmasıyla birlikte, birçok ünlünün parmaklarını dijital sanata soktuğunu gördük. Gala ekosisteminin merkezi olmayan plak şirketi Gala Music, geçtiğimiz günlerde efsanevi Amerikalı rapçi Snoop Dogg ile bir ortaklık duyurdu.

Gala Music , blok zincirinde yeni albümü ‘Bacc on Death Row’un lansmanında rapçiye katılacağını duyurdu. Buna ek olarak, albümden 1/17 parça, Stash Boxes’da NFT olarak satılmaktadır. Kutular şu anda sınırlı sayıda ve sınırlı bir süre için, 5.000 $ ‘dan başlayan fiyatlarla mevcuttur.

Gala, NFT sektöründeki varlığını daha da genişletmek için önümüzdeki 12 ay boyunca oyun, müzik, film ve tema parkı NFT’lerine 5 milyar dolar ayıracağını duyurdu. 

Fondan 2 milyar doların oyun sektörüne gitmesi bekleniyor. Stüdyonun müzik hedeflerine 1 milyar dolar daha ayrılacak, filmler için 1 milyar dolar daha ayrılacak. Son olarak, Gala tema parkı NFT’lerinin kalan 1 milyar doları alması bekleniyor.

Gelecekteki olaylar

Halihazırda mevcut en iyi GameFi projelerinden bazılarını kendine çeken Gala, geçtiğimiz günlerde ödüllü Hollanda merkezli oyun şirketi GAMEDIA’nın Gala ekosistemi için yeni bir oyun olan ‘ Örümcek Tankları’nı oluşturmaya başladığını duyurdu.

JP Morgan’ın Bitcoin İçin Uzun Vadeli Fiyat Tahmini 150.000 Dolar

Wall Street yatırım bankası JPMorgan'daki stratejistler, Bitcoin'in pahalı olduğunu ve gerçek değerinin mevcut değerinden çok daha düşük olduğunu düşünüyor. Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki JPMorgan Chase stratejistlerine göre, Bitcoin'in “gerçeğe uygun değeri” mevcut değerinden %12 daha düşük olmalı ve yaklaşık 38.000 dolar olmalıdır. P Morgan bu hesaplamayı temel aldı çünkü BTC altından dört kat daha değişken. Stratejistler, oynaklığın üç katına indirilmesi durumunda gerçeğe uygun değer fiyatının yaklaşık 50.000 dolara yükseleceğini belirtti

İlgili İçerik

Spider Tanks, oyuncuların haritanın farklı bölgelerindeki diğer oyuncularla savaşmadan önce garajda birkaç Tank Gövdesi ve Silah arasından seçim yaptığı ücretsiz bir PVP Kavgacı oyunudur. Oyun şu anda Beta geliştirme aşamasında ve ön satış şu anda yayında .

Ağdaki oyunlara beklenen bir diğer eklenti ise ‘ Legends Reborn .’ Bu tahsil edilebilir kart oyununda oyuncular, Tolkien dünyasında hazine için düşmanlarla savaşmak için koleksiyonlar oluşturur ve Yaratıklarını geliştirir. Halihazırda ön satış gerçekleşirken, Gala topluluğu üyeleri bu oyunların lansmanını hevesle bekliyorlar.

Gala’nın arkasındaki ekip, yeni ortaklıklar ve teknolojik sıçramalarla oyun platformunun başarısını artırmaya çalışıyor. Ekibe göre, Gala’nın tescilli blok zinciri GalaChain, geliştirmenin geç aşamalarındadır.

Projenin GalaChain’e geçişi şu anda Gala topluluğunda en çok beklenen olaylardan biri. Ana ağın ağ ücretlerini önemli ölçüde düşürmesi ve Ethereum’a atfedilen diğer birçok sorunu çözmesi bekleniyor. 

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ