• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

EXBONDS.COM İle Karlı Bir Yatırım Yapabilirsiniz

EXBONDS.COM İle Karlı Bir Yatırım Yapabilirsiniz

Exbonds Limited, 26 Şubat 2020 tarihinde İngiltere’de bir Offshore kuruluşu olarak kayıtlı bir çevrimiçi yatırım şirketidir.

Bu, üzücü covid-19 zamanında bile harika bir şekilde karlı olan yeni ve heyecan verici bir çevrimiçi yatırım aracıdır.

Mali olarak ayakta kalmak, birden fazla gelir kaynağına sahip olmak ve özellikle covid-19 salgını sırasında kişinin finansmanını iyi durumda tutmak isteyen herkes için harika bir fırsat sunuyorlar.

Exbonds, gerçekten hiçbir şey yapmadan istikrarlı bir gelir akışı sağlayan ve 50 günlük bir süre için yatırım tutarınızdan günlük %4 ila %5 gelir elde etmenizi sağlayan ilginç bir yatırım platformudur.  Ayrıca, sözleşmenizi sona erdirme ve yatırımı ilk oluşturduğunuz andan yaklaşık 24 saat sonra istediğiniz zaman ana yatırımınızı geri çekme seçeneğine de izin verir. Kuşkusuz, kullanıcılara nispeten kısa bir sürede varlıklarını çarpma imkanı sunarken, yatırımcılara yatırılan fonlarının tam kontrolünü ve esnekliğini sağlayan yüksek ve istikrarlı bir günlük gelir verimi sağlarlar.

Exbonds, kullanıcılara fonları, öncelikle Tahvil, ETF, Altın, Kripto para birimi ticareti, Kripto para madenciliği, Forex, Hisse Senedi, Opsiyon ve Sabit banka mevduatı satın almayı içeren son derece çeşitlendirilmiş bir iş portföyüne yatırım yapar.

Diğerleri, bu karlı programa katılmak ve iyi bir pasif gelir elde etmeye başlamak için, aşağıdaki kabul edilen dijital para birimlerinden (Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin, Dash ve Ethereum) paraya sahip olmanız gerekir. Tüm işlemler gibi; Mevduat ve para çekme işlemleri, yalnızca yukarıda listelenen para birimleri kullanılarak yapılır ve bu paralar, kendi aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir seçenek dizisidir.

Web sitesinde sadece yüzde faiz oranı ve katılmak için gereken minimum para miktarı ile ayırt edilen iki yatırım planı vardır. Bu yatırım planları şunlardır:

En az 10 $ ve en fazla 9.999 $ yatırım gerektiren STANDART PLAN, burada 50 gün boyunca günlük %4 faiz kazanırsınız.

PREMIUM PLAN, katılmak için minimum giriş tutarı 10.000 $ ve maksimum 100.000 $ ‘dır ve 50 gün boyunca günlük %5 kazanç sağlar.

Her iki plan da 50 günlük yatırım döneminin sonunda ilk yatırımı geri vermeyi vaat ediyor ve sizi sırasıyla %300 ve %350 kazanç bırakıyor.

Bu platformdan elde edilen kârı çekmek, para yatırırken olduğu kadar kolaydır, tek yapmanız gereken para çekme bölümünü kontrol etmek ve para çekme talebinizi iletmektir. Para yatırma işleminde olduğu gibi, para çekme işleminin de minimum talep tutarı vardır ve bu tutar 3$ ‘dır. Web sitesinden tüm para çekme talepleri manuel olarak işlenir ve isteğinizin cüzdanınıza gönderilmesi için 24 saat kadar sürebilir.

Web sitesinin tasarım ve güvenlik yönlerine bakıldığında, Exbonds popüler bir GoldCoders betiğini çalıştırıyor ve lisans altında yayınlanıyor. Bir barındırma sağlayıcısı için, yönetim DDoSGuard’ın kötü niyetli saldırılarına karşı koruma ve koruma sağlayan özel bir sunucuda Exbond’lara sahiptir. Ek bir koruma katmanı için Exbonds web sitesi, finansal işlemlerde gelişmiş güvenlik ve genellikle daha güvenli tarama için Sectigo RSA’dan Genişletilmiş Doğrulama SSL sertifikası ile birlikte gelir. Ayrıca, hesabınıza para yatırmayı üçüncü tarafların izinsiz girişlerinden korumanıza yardımcı olan bir 2FA özelliği de bulunur.

Son olarak, web sitesinde, nasıl para yatırma, para çekme, 2FA ayarlama vb. Gibi belirli eylemlerin nasıl gerçekleştirileceğini açıklamaya yardımcı olmak için ilgili videoyu aşağıda sizinle paylaştık.

Yatırımınıza bugün Exbonds ile başlayabilir ve önümüzdeki 24 saat içinde her gün kazanmaya başlayabilirsiniz.

www.exbonds.com

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Coinhaberlerim, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinhaberlerim, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ