Yayın Tarihi:

EOS, kısa vadeli görünümde bir bantta sıkışmış gözüküyor. Yükseliş baskısı, 3.78 dolar ‘da oluşan uzun kuyruklu çekiçe rağmen fiyat üzerinde çok az etkili oldu. Ayı, fiyatı kontrol altına almadan önce tedarik bölgesinde EOS/USD 3,82 dolar  seviyesindeydi.

Bugünün 4 saatlik açılış mumu 3,60 dolar  ile başlayıp hızla 3,75 dolar seviyesine tekrar çıktı. Stokastik osilatör sinyalinin paralel yapısı ile %80 olarak doğrulanan değişen bir senaryonun bir göstergesi.

EOS/USD, üst arz alanında 3.90 dolar ile aralığın düşük talep alanında 3.50 dolar arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Yatırımcıların, bir pozisyon alınmadan önce, üst arz bölgesinde bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma beklemeleri mantıklı hareket olur.

eos-usd-grafik

Kaynak; Tradingview

EOS kısa vadeli görünümünde konsolidasyon içinde. Dün EOS fiyatı günün en yüksek seviyesi olan arz bölgesinde 3.82 dolara yükselmeyi başardı. Ayıların kısa geri çekilmesi, fiyatın 18 Mart’ta elde ettiği düşük fiyat 3.60 dolara düştüğünde kripto para birimini konsolidasyona soktu.

İki EMA twined ve paralel bir çizgide ve kısa vadede birleşme göstergesidir. Stokastik osilatör sinyali, aşağı doğru ivme gösterdiğine işaret eder ve aralık dahilindeki baskınlığı taşır.

EOSUSD, üst arz alanında 3.83 $ ile aralığın düşük talep alanında 3.72 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Üst arz alanında bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma meydana gelebilir, bu nedenle bir pozisyon alınmadan önce bunun gerçekleşmesi için sabır gerekir.

Haberlerimizi anlık olarak Telegram kanalımızdan, FacebookTwitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.