• BITCOIN/TL
  2097085,203
  % -3,86
 • ETHEREUM/TL
  100127
  % -5,23
 • RIPPLE/TL
  16.07
  % -9,04
 • BITCOIN CASH/TL
  16067.22,307
  % -9,59
 • LITECOIN/TL
  2563
  % -7,84
 • BNB/TL
  18348.6
  % -3,88
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.4
  % 0,10

Emirates Havayolundan NFT ve Metaverse Girişimi!

Emirates Havayolundan NFT ve Metaverse Girişimi!

Dünyanın en büyük havayolları şirketlerinden biri olan Emirates Havayolu, müşterileri ve çalışanları için Non-Fungible Tokens (NFT’ler) ve metaverse ile ilgili deneyimleri başlatacağını duyurdu. Şirkete göre bu adım, yenilikçi ürünleri ve müşteri odaklı hizmetleri konusundaki itibarı ile uyumlu ve yeni arayış hem koleksiyon hem de fayda tabanlı NFT ürünlerini içerecek.

Dubai merkezli şirket, yeni deneyimleri hayata geçirmek için eski NFT veya Web3.0 şirketlerinden herhangi biriyle ortaklık kurduğundan bahsetmedi, ancak ilk ürün setinin şu anda geliştirilmekte olduğunu ve bir sonraki aşamada piyasaya sürüleceğini doğruladı. 

Başkan Şeyh Ahmed bin Saeed Al Maktoum, “Dubai ve BAE, sanal varlıklar, yapay zeka ve veri koruma gibi alanlarda pratik politikalar ve düzenleyici çerçeveler tarafından desteklenen net bir vizyona sahip olarak dijital ekonomide çığır açıyor” dedi. 

“Emirates, iş süreçlerimizi iyileştirmek, müşteri teklifimizi geliştirmek ve çalışanlarımızın beceri ve deneyimlerini zenginleştirmek için her zaman ileri teknolojileri benimsemiştir. Geleceğin dijital alanındaki fırsatlardan heyecan duyuyoruz ve gelir, marka deneyimi ve iş verimliliği sağlayacak ileri teknolojileri kullanarak ürün ve hizmetler geliştirmek için finansal ve kaynak sağlama açısından önemli bir yatırım taahhüt ediyoruz.”

Üzerinde çalıştığı önerilen NFT ve metaverse ile ilgili ürünün yanı sıra, Emirates Airlines, Expo 2020 Dubai’deki Pavilion’unu da yeniden kullanmaya hazırlanıyor.

Bu yeniden modelleme, Pavilion’u, Emirates Havayollarını daha geniş “Dubai ve BAE’nin dijital ekonomisini inşa etmedeki güçlü ilerlemeleri ve sanal varlıklar, yapay zeka ve sanal varlıklarla ilgili girişimlerle uyumlu hale getirmeye yardımcı olacak daha yenilikçi teknolojiler için bir merkez haline getirmeye yardımcı olacak. iş ortamında ve günlük tüketici hizmetleri için en son teknolojiler.”

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ