• BITCOIN
  339061,435
  % 1,83
 • ETHEREUM
  18159.31
  % 0,80
 • RIPPLE
  5.54
  % 2,63
 • BITCOIN CASH
  1746.83,476
  % 1,96
 • LITECOIN
  915.43
  % 4,70
 • BNB
  3754.72
  % 3,89
 • EOS
  15.73
  % 3,00
 • TETHER
  16.7
  % 0,40

Dogecoin Geliştiricileri 2019’dan Beri Elon Musk ile Çalıştıklarını Söyledi

Dogecoin Geliştiricileri 2019’dan Beri Elon Musk ile Çalıştıklarını Söyledi

Dogecoin geliştiricileri, Elon Musk‘tan fon sağlamayı reddettiler, bunun yerine kripto para birimini Bitcoin’e göre daha yeşil ve daha ucuz bir alternatif haline getirmek için işbirliği yapmayı ve Musk’tan faydalanmayı seçti. Decrypt haber servisi bugün geliştiricilerinden biriyle yaptığı özel röportajda bu konuyu öğrendi. İşte detaylar…

Şimdiye kadar, PayPal’ın da kurucularından olan Tesla ve SpaceX CEO’su ile beklenmedik ve resmi olmayan ortaklık işe yaradı. 

Dogecoin geliştiricisi Ross Nicholl Cuma günü Decrypt’e telefonla verdiği demeçte , Musk’ın 2019’da geliştiricilerle konuşmaya başladığından beri “onları daha yüksek işlem hacmini geliştirmeye teşvik ettiğini”, “çok sayıda tavsiye ve girdi” sağladığını ve geniş Rolodex kişilerini paylaştığını söyledi.

Nicholl, dört yarı zamanlı Dogecoin geliştiricisinden oluşan ekibin, resimdeki Musk ile kripto para biriminin enerji tüketimini daha da azaltabilecekleri konusunda iyimser olduğunu söyledi.

Musk ayrıca Dogecoin gelişimini finanse etmeyi teklif etti, ancak ekip teklifi kibarca geri çevirdi, zengin olan diğer yatırımcılardan gelen teklifleri de reddettiklerini ekledi.

Musk Perşembe günü Dogecoin’in geliştiricileriyle “sistem işlem verimliliğini iyileştirmek” için çalıştığını tweetlemiştiBir gün önce Musk , Tesla’nın artık bunu ödeme olarak kabul etmeyeceğini ve “Bitcoin’in enerjisinin / işleminin [% 1’inden daha azını] kullanan diğer kripto para birimlerine baktığını” tweetleyerek Bitcoin’e sırtını dönmüştü.

Ayrıca Coinbase’nin Dogecoin’i listeleyeceğini söylemesi, Borsa tarafından paylaşılan altı ila sekiz haftalık zaman çizelgesi, fiyatta yeni yükseklerin olabileceğini gösteriyor. 

Takımın bir sonraki hedefi, işlem ücretlerini şu anki ortalaması olan 0,4 ABD dolarından 0,01 ABD dolarına düşürmek. 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ