• BITCOIN/TL
  2123367,538
  % 0,70
 • ETHEREUM/TL
  114782
  % 0,04
 • RIPPLE/TL
  16.09
  % 0,46
 • BITCOIN CASH/TL
  12699.99,524
  % 0,80
 • LITECOIN/TL
  2410.76
  % 0,37
 • BNB/TL
  19492.64
  % 1,17
 • EOS/TL
  18.54
  % 0,36
 • TETHER/TL
  32.8
  % 0,89

Dogecoin Fiyatı Son 3 Aydır Düşmeye Devam Ediyor

Dogecoin Fiyatı Son 3 Aydır Düşmeye Devam Ediyor

Hafta sonu DOGE momentumunun yükselişini bekleyenler için çok fazla hayal kırıklığı yaşandı. En önemli kripto paraların hiçbiri (Stellar hariç)  son 48-60 saat içinde herhangi bir önemli kazanç sağlayamadı. Beklenildiği gibi biraz da olsa talihsiz bir durum. Bitcoin istikrarlı bir zemin bulana kadar, diğer tüm alt coinler de büyük bir baskı altında kalacak. Dogecoin de bu konuda istisna olmayacağı için bu baskıdan nasibini almaya devam edecek gibi gözüküyor.

Genel olarak son 3 aylık (Kasım 2018 – Ocak 2019 -Şubat 2019) Doge grafiğine bakıldığında sürekli bir düşüş gözüküyor. Şuanda Dogecoin fiyatı BTC bazında 50 Satoshi’den işlem görüyor. 3 Ay önce 71 Satoshi seviyelerindeydi. ABD doları cinsinden baktığımızda ise 0,001973 USD fiyatından işlem görüyor.

Sosyal medyada, Dogecoin ile ilgili paylaşımlarda dikkat edilmesi gereken birkaç ilginç ipucu var. Her şeyden önce, yeni bir Dota 2 ürün sitesi Dogecoin ödemeleriyle deneme yapmak istiyor. Her ne kadar bu özel platform hemen hemen çok fazla kişiyi kazanmayacak olsa da, genel olarak oldukça umut verici bir gelişme olarak yorumlandı. Dogecoin ödemeleriyle entegre çalışan uygulamaların çoğalması Dogecoin geleceği için daha parlak olabilir.


Dogecoin Reddit’te bu hafta sonu oldukça ilginç bir yazı geldi. Daha spesifik olarak, bazı kullanıcılar topluluğun nereye gittiğini ve bu belirli altcoin için ne olacağını merak ediyor gibi görünüyor. Bu bağlamda ele alınması gereken bir takım olay vardır, çünkü “shitcoinlere olan ilginin artması” bu toplum katılımı eksikliğinin temel nedeni olarak kabul edilir.

Her ne kadar Dogecoin yıllar boyunca kripto para piyasasından adil olarak payını ve yeterli ilgiyi almış olsa da, bazı görüntüler insanların kafasında diğerlerinden daha iyi durma eğilimindedir. Aşağıdaki twitteki görüntü belki de şimdiye kadar yaratılmış en ironik ve ikonik olanlardan biri. Ayrıca, insanların nasıl bakmak istediğine bağlı olarak, farklı anlamlara da gelebilir. Bazıları Dogecoin’i para kaybı olarak görürken, bazıları ise bunu şimdiye kadar yaratılmış en büyük altcoin olarak kabul eder.

Genel olarak Dogecoin son zamanlarda pek umut vadetmiyor olsa da piyasa hacmi açısından bakıldığında büyük bir paniğe kapılmak için erken. Olası bir boğa durumunda dogecoin bu pozitif havadan nasibini alamazsa o zaman işler dogecoin için daha da kötüleşebilir.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ