• BITCOIN/TL
  2033902,541
  % -6,06
 • ETHEREUM/TL
  96826
  % -6,85
 • RIPPLE/TL
  15.42
  % -8,89
 • BITCOIN CASH/TL
  15268.79,673
  % -5,76
 • LITECOIN/TL
  2463.63
  % -7,03
 • BNB/TL
  17453.6
  % -6,56
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.29
  % -0,18

DeXe İle Uzman Trader’ların İşlemlerini Kopyalayıp Kazanç Elde Edin!

DeXe İle Uzman Trader’ların İşlemlerini Kopyalayıp Kazanç Elde Edin!

Çoğu tüccar ve yatırımcı, stratejileri ne olursa olsun, ne yaptıklarını tam olarak bilmiyorlar. Bu özel boğa piyasasında size %500 kazanç sağlayacak mükemmel, kusursuz ticaret stratejisi… sizi gelecek ayıda silebilir veya tam tersi olabilir. En sistemli tüccarlar ve yatırımcılar bile hata yapmaya, verimsizliğe düşmeye ve daha fazla bilgi, sermaye ve gelişmiş araçlara sahip rakipler tarafından geride bırakılmaya mahkumdur.

Bir insan nasıl rekabet edebilir?

Kopyalanabilir Sosyal Ticaret! En iyi tacirleri gerçek zamanlı olarak belirleyip kopyalayarak, herkes yıllarca araştırma ve eğitimi atlayabilir ve herhangi bir nişte uzman ticareti yapabilir. Daha da iyisi, DeXe Investment gibi platformlar, yatırımcıların şeffaf gerçek zamanlı tüccar kayıtlarına dayalı olarak güvendikleri ticaret stratejilerini seçmelerine ve tüccarın paranızı çektiği herhangi bir stratejide her zaman bir paya sahip olmasına izin verecek.

Daha da iyisi, ticaret platformu, DeXe Investment’ın yaptığı gibi, sizi bazı ticaret kaybı türlerine karşı sigortaladığında, son derece şanssız bir hamlede fonlarınızı kaybetmekten aşağı yönlü koruma elde edersiniz. DeXe Investment gibi platformlar, özellikle stratejiler, aksi takdirde karşılanamayan varlıkları satın almak için havuzlar oluşturmayı içereceğinden (mavi çipli NFTS, gayrimenkul vb. DeXe Investment, yerel DEXE belirteçlerinin geri satın alma programını planlarken, bu DEXE için çok ilginç bir fiyat hareketi yaratabilir. Özellikle, DEXE sahipleri işlem ücretlerinin bir kısmını geri alacağını belirtelim.

DEXE tokeni için bu talebin 10x, 100x veya her neyse gitmesine neden olup olmayacağını kimse bilmiyor. Bu sadece beklenen talebe dayalı spekülasyondur. Halihazırda açık olan şey, sosyal ticaretin, bir tüccar ve yatırım yapmak için strateji seçmek için 5 dakikası olan her yatırımcıya her pazarı açacağıdır. Ve bu bir oyun değiştirici uygulamadır. DeXe Investment, 2022 ikinci çeyrekte planlanan sürümle son geliştirme aşamasındadır.

Websitesi: dexe.network

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ