• BITCOIN/TL
  2234185,627
  % 1,79
 • ETHEREUM/TL
  109726
  % 1,70
 • RIPPLE/TL
  19.06
  % 0,75
 • BITCOIN CASH/TL
  21930,165
  % -0,61
 • LITECOIN/TL
  3248.25
  % 1,01
 • BNB/TL
  18739.55
  % -0,27
 • EOS/TL
  32.98
  % 1,24
 • TETHER/TL
  32.19
  % 0,30

Dev Firmalar Ethereum’u Terk Ediyorlar

Dev Firmalar Ethereum’u Terk Ediyorlar

Kripto para piyasasında son dönemde yaşanan gelişmelerden sonra birçok dev firma Ethereum’u terk edip VeChain Blockchain’e geçiyor.

Ethereum’u terk edip VeChain blockchainine geçen dev firmaların sayısının giderek arttığı görülüyor. Dün itibari ile bu firmalara bir yenisinin eklendiği görülüyor. Deloitte firması bundan böyle blokchain çözümlerini VeChain Thor üzerinden gerçekleştireceğini resmi olarak açıkladı.  Deloitte VeChain ile ortaklık kuran ilk firma değil ve son olacağa da benzemiyor. Deloitte firmasının VeChain blokchain platformunu tercih etmesi ile birlikte, piyasada dört büyükler adıyla anılan firmalardan(Deloitte, PwC, KPMG ve Ernst and Young)  ikisi global düzeyde bir halka açık blockchain platformu olmayı amaçlayan bir ortaklığı tercih etmiş oldular.

Deloitte, ortaklık ilanını San Francisco’da yapılan VeChain 2019 zirvesinde tüm kamuoyuna duyurdu. Organizasyona Deloitte’den blockchain mimarı Parminder Parmar ve blockchain danışmanı Michael Burke ise bizzat katıldı. Zirveye bir video görüşmesiyle katılan Deloitte Global Blockchain CTO’su Antonio Senatore, kendisinin VeChain Danışma kurulunda görev alacağı bilgisini de paylaştı.

VeChain Gelişmeleri Daha Çok İlgi Görüyor

Zirvede en çok ses getiren ve gelecek adına büyük bir değişim sinyali olarak görülen haber ise Deloitte’nin bu andan itibaren blockhain çözümlerini, Ethereum’da değil, VeChain Thor üzerinden geliştireceğini resmi olarak ilan etmesi oldu. Deloitte’ye göre VeChain’in gerçekleştirdiği gelişmeler ve yenilikler Ethereum’dan daha ilgi iyi ve ilgi çekici durumda olduğu ifade edildi.

Bundan kısa süre önce VeChain  Adidas ve HBO ile özel bir Game of Thrones spor ayakkabıları için bir anlaşma yapmıştı. Ayakkabılar özel bir çip bulunacak ve bu şekilde VeChain Thor blockchaini üzerindeki özgün model resmiyet kazanması planlanıyor. VeChain fiyatı ise bu olumlu haberlere şimdilik herhangi bir tepki göstermediği görülüyor VeChain fiyatı haberimizin hazırlandığı 24 Nisan sabahı 0,006673 seviyelerinden işlem görüyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ