• BITCOIN
  139002,579
  % 4,28
 • ETHEREUM
  4255.71
  % 5,43
 • RIPPLE
  4.89
  % 13,43
 • BITCOIN CASH
  2172.29,491
  % 4,86
 • LITECOIN
  575.56
  % 6,82
 • BINANCE COIN
  229.03
  % 3,85
 • EOS
  23.37
  % 4,85
 • TETHER
  7.83
  % -0,13

DeepTradeBot Ortaklık Bölümünde Yeni Özellikler Eklendi

DeepTradeBot Ortaklık Bölümünde Yeni Özellikler Eklendi

DeepTradeBot platformunda ortaklık bölümü yükseltmesi

DeepTradeBot, Yapay Zeka ticaret platformunda uzun süredir beklenen Ortaklık Bölümü yükseltmesi nihayet yayınlandı.

Popüler bir kripto ticareti SaaS* çözümü olan deepTradeBot.com, Ortaklık programı istatistiklerinin izlenmesi için büyük bir güncelleme duyurdu. Bu güncelleme, ortaklık yapınızın daha iyi kontrol edilmesi için genişletilmiş satış ortağı istatistik verilerini kullanmanıza izin verir.

Bugünden itibaren Gösterge Panosunun Ortaklık bölümünde 2 yeni blok bulunabilir:

1. Ortaklık istatistikleri

Toplam bağlı referans üye sayısını izlemenize, kaçının aktif olmadığını görmenize, ödül miktarlarınızı herhangi bir para biriminde kontrol etmenize ve tüm bağlı kuruluşlarınızın herhangi bir para biriminde mevcut ticari bakiyesini kontrol etmenize olanak tanır.

2. Ticaret dengesi sütunu

Ortaklık listesinde yeni sütun. Bununla birlikte, ortaklarınızın her birinin hesabını ayrı ayrı izleyebilir ve hesaplarında ne kadar fon tuttuğunu görebilirsiniz.

Şirket, bu istatistiklerin gerçek zamanlı olmadığına dikkat çekiyor: Platformdaki çok sayıda tüccar nedeniyle istatistikler yaklaşık 1 saatlik gecikmeyle geliyor.

Şirketin CEO’su Jim Stokes şunları vurguluyor:

“Son aylarda ağırlıklı olarak Kulüp gelişimine odaklanıyoruz. Ancak bu güncelleme, ortaklık yapılarını inşa etmek için genel ortaklık programı fırsatlarını kullanan ortaklarımız için özel olarak uygulanıyor. Bir tüccar veya bir bağlı ortak veya bir kulüp üyesi ve her bir müşteri için işbirliği deneyimini dahada arttırmak, rahat hale getirmek için çalışıyoruz.”

DeepTradeBot hakkında: deepTradeBot.com, çeşitli ticaret platformlarında dijital varlık fiyatlarının marjından kar sağlayan ve dünya pazarındaki en ufak değişikliklerden maksimum fayda sağlayan bir yapay zeka ticaret robotudur. Platform, bot kiralama hizmetlerini isteyen tüm bireysel ve kurumsal müşterilere sağlıyor.

deepTradeBot 2020-2021 İçin Yol Haritasını Açıkladı

Popüler AI kripto ticaret çözümü deepTradeBot.com, 2021'in sonuna kadar uygulanacak planların ve güncellemelerin bir listesini yayınladı. Açıklanan planlar oldukça önemli ve çok çeşitli görevleri ve kullanıcıların beklentilerini kapsıyor. Bu yılın sonuna kadar şirket, yatırımcılara ve platformda bağlı şirketlerini kuranlara yardımcı olacak 3 büyük güncelleme sözü veriyor. Bu 3 madde sırasıyla; Ticaret botlarının özel eklentileri, botların gücünü ve yeteneklerini geçici olarak artırma fırsatı verir; Ortaklık programı istatistiklerinin

İlgili İçerik

*SaaSSoftware as a service — hizmet olarak yazılım. Kullandığınız herhangi bir yazılımı satın alarak, çalışması için ihtiyacı olan tüm kaynakları sizin sağladığınız bir altyapı yerine, yazılım üreticisinin “hizmetine” dönemsel abone olarak kullanım sağladığınız bir dağıtım modelidir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Coinhaberlerim, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinhaberlerim, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.