• BITCOIN
  134809,656
  % -4,81
 • ETHEREUM
  4108.69
  % -2,00
 • RIPPLE
  4.31
  % -2,11
 • BITCOIN CASH
  2130.87,486
  % -6,50
 • LITECOIN
  562.79
  % -7,96
 • BINANCE COIN
  224.84
  % -4,66
 • EOS
  23.29
  % -6,73
 • TETHER
  7.9
  % -0,45

DeeptradeBot Ödeme Seçeneklerine DASH ve BCH’yi Ekledi

DeeptradeBot Ödeme Seçeneklerine DASH ve BCH’yi Ekledi

DeeptradeBot platformuna ödeme seçenekleri olarak iki yeni kripto para birimi eklendi. Bunlar DASH ve BCH.

Kripto yatırımcılarına yönelik bir alım satım bot hizmeti veren deepTradeBot, platforma üye olurken ödeme seçeneği olarak iki popüler kripto para birimini eklediğini duyurdu.

Tüccarlar, platform dengelerini ve bot kiralama işlemlerini yenilerken veya yeni üye olacaklar için bunları kullanabilirler. Her iki ödeme seçeneği de platformun iç cüzdanında yer aldı ve şu anda kullanılmaya hazır.

Şirket CEO’su Jim Stokes’in açıklamasında şunlar yer aldı

Yaz geldi, ancak ekibimiz yavaşlamadan çok sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Yakın gelecekte platformda çok daha kullanışlı ve kaliteli güncellemeler göreceksiniz. Hedefimiz yatırımcılarımız için işlem sürecini basit, kolay ve hızlı tutmaktır. Şimdi arayüzü iyileştirmeye ve yeni fırsatların çözümümüze entegre etmeye çalışıyoruz. Umarım her yeni başarılı güncellemeden sonra tüccarlar ürünümüzü daha fazla beğenir. DeepTradeBot’u seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu yeni seçenekleri entegre etmek için deepTradeBot aktif yatırımcılarının yaklaşık 3300’ünün taleplerini kabul etti.

Jim Stokes bu vesileyle şöyle diyor:

Bu sefer müşterilerimizin herhangi bir hedefli anketine veya röportajına odaklanmadık. Destek ekibimizin yatırımcılarla iletişimi sırasında yeni ödeme seçenekleri eklemek için birkaç istek aldık. Ancak şimdi, herkese görüşlerini ifade etme şansı vermek için bu tür anketler yapacağımız sonucuna vardık. Böylece bugünden itibaren platformda anketler içeren müdahaleci olmayan pop-up’ları fark edebilirsiniz. Müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir, bu yüzden lütfen bize ne düşündüğünüzü söyleyin – oy vermekten çekinmeyin.

DeepTradeBot hakkında: deepTradeBot.com, dijital varlık fiyatlarının marjından çeşitli ticaret platformlarında kar elde eden ve dünya pazarındaki en ufak değişikliklerden maksimum fayda sağlayan bir ticaret robotudur. Platform, ilgilenen tüm bireysel ve kurumsal kullanıcılara bot kiralama hizmetlerini sağlıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Coinhaberlerim, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinhaberlerim, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.