• BITCOIN
  103292,458
  % -0,18
 • ETHEREUM
  3284.02
  % -1,31
 • RIPPLE
  2.03
  % -1,17
 • BITCOIN CASH
  2174.79,117
  % 0,07
 • LITECOIN
  459.25
  % 2,76
 • BINANCE COIN
  244.22
  % -1,07
 • EOS
  21.11
  % -0,61
 • TETHER
  7.96
  % -0,05

DeepTradeBot İle Otomatik Olarak Kripto Para Alım Satımı Yapmak

DeepTradeBot İle Otomatik Olarak Kripto Para Alım Satımı Yapmak

Otomatik ticaret araçları günümüzde giderek daha popüler hale geliyor. Bu yazımızda bu alanın  popüler çözümlerinden birini inceleyeceğiz. Blockchain teknolojisi, yapay zeka ve bulut bilişimin eşsiz bir birleşimi olan DeepTradeBot.

En popüler kripto ticaret platformları bazen tüccarlara karmaşık bir arayüzle birlikte çok fazla araç sunar fakat bu konuda 2 sorun karşımıza çıkar, bunlar: yeni başlayanların başarılı bir şekilde ticaret yapabilmesi ve platformda harcamak için çok fazla zaman sahibi olamamak.

Bu iki sorun, otomatik işlem platformlarının günümüzde büyük ilgi görmesini sağlıyor. DeepTradeBot, yatırımcılara kripto ticaretini daha verimli hale getiren yapay zeka özelliklerini kullanma fırsatı verirken, kullanması daha az zaman alıyor. Tüm platform, kullanımı kolay ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Platformun kullanımı için detaylı bilgilere gelelim..

DeepTradeBot İşlem Algoritması

Ticaret botlarının işlevselliği, derin makine öğrenimi sinir ağlarına dayanır ve BigData teknolojisini kullanan bulut bilişimin gücü ile çarpılır.

Platform, Bittrex, Exmo, Kraken, Binance, Bitfinex ve Huobi borsalarını destekliyor ve mevcut 4 farklı ticaret robotundan birini kiralama fırsatı veriyor:

DeepTradeBot akıllı robotlarının birden fazla ticaret modu vardır.

Her biri doğru zamanda aktif hale gelir ve mevcut piyasa durumuna bakılmaksızın zirvede kalmaya izin verir.

Bunların en prensibi web sitelerinde açıklanmaktadır:

– yüksek frekans ticareti.

Platformlardaki fiyat duyarlılığını, gözle takip edilemeyen sipariş defterleriyle analiz eder.

Bunu yapmak için, bot, emir defterindeki her değişikliği toplar ve fiyat hareketinin göreli yukarı veya aşağı olasılığını değerlendirir;

– arbitraj ticareti.

En basit model, her zaman kullanılabilir, ancak %5 ile %15 verim sağlar.

Diğer stratejiler ortalamadan daha düşükse, her zaman ek sigorta sağlar;

– Teknik göstergelere dayalı algoritmik ticaret.

– Temel analiz yardımı ile alım satım.

Twitter, Facebook vb. Sosyal medya aracılığıyla “doldurma” haberlerini dikkate almak

Böylece, yapay zeka işlevlerini kullanarak DeepTradeBot, bir tüccar için rutin işten en iyi şekilde yararlanır. Ticaret platformlarından, düzenleyicilerden, kuruculardan ve olumlu veya olumsuz bir haber arka planı oluşturan eleştirel veya destek gibi kripto projelerinin milyonlarca resmi yorumunu analiz eder. Bu ifadelerin, fiyatlar ve ticaret hacimleri üzerinde doğrudan bir etkisi vardır.
Otomatik haber anahtar sözcük bulucuları, belirli bir kaynaktan gelen potansiyel haberlerin değerlendirilmesine izin verir.

Haberlerin fiyatlar ve ticaret hacimleri üzerindeki etkisi hakkındaki istatistiki verilere dayanmaktadır.

DeepTradeBot’un başlıca 3 avantajı

1. Hızlı İşlem-Yüksek Kazanç
Genellikle diğer robotların, hatta bir web soketinin çalışmak için kullandığı API aracılığıyla bir sinyal iletmek en az 0,1 saniye sürer.

Bu süre zarfında Winrate %40 oranında azaltılır.

DeepTradeBot için yüksek bir Winrate skoru elde etmenin sırrı, alım satım sinyallerini doğrudan değişim sunucusundan almaktır.

2. Geliştirilmiş arayüz
İhtiyacınız olan tek şey, bakiyenizi artırmak, bir bot kiralamak ve komisyonlardan tasarruf etmek, daha yüksek bir fon cirosu, daha büyük bir Winrate ve buna bağlı olarak karlılık elde etmektir.

3. Düşük komisyonlar
Borsalardaki büyük işlem hacmi, düşük işlem komisyonları alma fırsatını açar ve işlem hacmi ne kadar yüksek olursa, örneğin Binance gibi önde gelen ticaret platformlarındaki komisyon o kadar düşük olur.

Bu nedenle, marj ticareti ve daha büyük bir hacme borç verme sayesinde, botlar piyasada çok az oynaklık ve önemsiz arbitraj fırsatlarının olmadığı durumlarda bile kar yaratır.

DeepTradeBot Fiyatlandırması ve Seçenekleri

DeepTradeBot, yeni müşterilerin platformu sıfır maliyetle denemelerine izin veren ücretsiz bir bot da dahil olmak üzere 4 bot arasından seçim yapabilir.

Bu bot çeşitleri aşağıda sıralanmıştır:

● MiniBot 5 NFS / Serbest Bot
● Standart Bot 10 NFS / 10 ABD Doları
● ProBot 15 NFS / 25 ABD Doları
● NetPremium 40 NFS / 45 ABD Doları

Her birinin kendi kiralama şartları, minimum ve maksimum günlük kar aralığı, ticaret çiftleri vb. vardır.

Şimdilik platformda kullanılabilecek kripto para birimleri BTC, ETH, LTC ve DOGE‘dir.

AI Ticaret Avantajları

Botun duyguları yoktur!

Dünyanın küresel robotlaşmanın eşiğinde olduğu artık bir sır değil. Kendi kendine giden arabalar, sohbet botları, akıllı evler günümüzde artık var olan şeylerdir. Ve şimdi robotlar oldukça düşük vasıflı işler yapıyor olsa da yakın gelecekte karmaşık mantıksal çevreler gerektiren işleri yapmaya başlayacaklar.

Yapay Zeka ticareti ile bu dönemin başlangıcındayız. Ticaretteki en zor görevlerden biri, yeterince duygusal ve esnek olmaktan kaçınmaktır.

Ve bu bir Yapay Zeka botu için ideal bir görevdir.

Uyarlanabilir olmayan ticaret sistemleri iyidir, çünkü koşullar doğru olduğunda bir ticaret metodolojisi uygularlar.

Sadece insanlara ait olan “Duygusallık” olmadan  ticaret botları ikinci bir düşünceye gerek olmadan devreye girer ve kayıp oranını en aza indirir.

Bir bot yorulmaz!

Bir tüccarın yorulmadan 7/24 çalışması imkansızdır. Kripto dünyasının hareket ettiği dinamiği haftanın her günü takip etmek çok zor. Ticaret botları otomatik olarak çalışır ve asla ara vermeleri gerekmez.

Tam zamanlı bir otomatik bot almak oldukça akıllı görünüyor. Gün boyu durumu kontrol edecek Yapay Zeka asistanı.

Aslında tek kazanan ticaret tamamen bot kiralama maliyetini kapsayabilir ve zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Bir bot her zaman aynı doğrudur

Muhtemelen Bitcoin fiyatı yükseldiğinde, belirli bir kripto para fiyatının, bir çeşit düzenlilik varmış gibi hemen düşebileceğini fark ettiniz; diğer para fiyatları ise aksine Bitcoin ile birlikte düşmeye başlar.

Çıplak gözle ilişkinin görülebildiği en basit örnek budur.

Yapay Zeka, “gözle” kesinlikle fark edilmeyen daha derin ve çok seviyeli ilişkileri de kurabilir, izleyebilir ve tahmin edebilir.

Ancak robotların en önemli avantajı, sadece bu süreçler için programlanmış olması değil, aynı zamanda ne kadar çok veri analiz ederse o kadar akıllı hale gelmesidir.

Kendi kendine öğrenme, DeepTradeBot’un ana özelliğidir.

Yapay Zeka Ticareti Size Uygun Mu?

Kripto ticaretini otomatikleştirmenin bir yolunu arıyorsanız, DeepTradeBot denemeye değer. Kullanımı son derece basittir ve yeni başlayanlar tarafından birkaç dakika içinde başlatılabilir.

Ücretsiz hesap seçeneği, hiçbir ek ücret ödemeden denemeniz için mükemmel bir fırsat verecektir.

Kripto ticaret araçları ve faaliyetleri gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyor.

DeepTradeBot, bu umut verici pazara minimum kayıplarla girmenize yardımcı olacaktır.

DeepTradeBot stratejileri, piyasanın hangi yönde ilerlediğine bakılmaksızın kesinlikle kar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Ancak en büyük avantajı DeepTradeBot’un 7/24 çalışması ve size gün içinde maksimum boş zaman vermesidir.

 • Sizde ekran başına bağlı kalmadan ve sürekli stres altına girmeden kripto para alım satımı yapmak istiyorsanız bu linkten üye olarak yapay zeka ticaret botu kiralayabilirsiniz: https://deeptradebot.com/

 

YORUMLAR YAZ
 • Adhelya3 hafta önce
 • Belom dapat juga

 • Artiste6 ay önce
 • Do not deposit money! It is a scam!

 • Amit kumar7 ay önce
 • Hello me