• BITCOIN
  134258,116
  % 0,62
 • ETHEREUM
  4058.03
  % 0,92
 • RIPPLE
  4.39
  % 3,43
 • BITCOIN CASH
  2097.29,538
  % 0,64
 • LITECOIN
  551.63
  % 1,67
 • BINANCE COIN
  224.39
  % 2,10
 • EOS
  22.75
  % 1,44
 • TETHER
  7.85
  % 0,02

deepTradeBot Club Açıldı!

deepTradeBot Club Açıldı!

Uzun zamandır beklenen deepTradeBot VIP Kulübü nihayet açıldı ve platform aktif olarak güçlü pazarlama liderlerini işe alıyor.

Kulüp, bir çok farklı seviyede yapılarını platformda inşa etmeyi amaçlayan  aktif ortak yelpazesi için eşsiz bir çözüm sunuyor.

Yani kısacası, Kulüp Üyesi statüsü, seçilen pakete bağlı olarak, sadece 1. sıradaki ortaklardan maksimum %27 geri kazanım ile yapınızı 7 satıra genişletmenizi sağlar: Klasik, Profesyonel veya VIP.

Üyelik, daha yüksek kar sağlayan benzersiz Club Bot’ları içerir ve normal bağlı kuruluş programındaki ödülleri %1,5 oranında artırır.

Kulübün başlangıçta çok kapalı bir yapı olarak planlanmış olmasına rağmen, şimdi şirket herkese katılma şansı veriyor, bu yüzden bu eşsiz fırsatı kaçırmayın: liderinizden bir davet kodu alın ve üye olun.

DeepTradeBot İle Otomatik Olarak Kripto Para Alım Satımı Yapmak

Otomatik ticaret araçları günümüzde giderek daha popüler hale geliyor. Bu yazımızda bu alanın  popüler çözümlerinden birini inceleyeceğiz. Blockchain teknolojisi, yapay zeka ve bulut bilişimin eşsiz bir birleşimi olan DeepTradeBot. En popüler kripto ticaret platformları bazen tüccarlara karmaşık bir arayüzle birlikte çok fazla araç sunar fakat bu konuda 2 sorun karşımıza çıkar, bunlar: yeni başlayanların başarılı bir şekilde ticaret yapabilmesi ve platformda harcamak için çok fazla zaman sahibi olamamak. Bu

İlgili İçerik

Artık platform, herkesin üyelik koşulları hakkında bilgi edinmesini ve Club marka kitabını ve sunumunu indirmesini sağlayan özel bir genel sayfaya sahip.

DeepTradeBot hakkında: deepTradeBot.com, dijital varlık fiyatlarının marjından çeşitli ticaret platformlarında kar elde eden ve dünya pazarındaki en ufak değişikliklerden maksimum fayda sağlayan bir ticaret robotudur. Platform, bot kiralama hizmetleri sağlıyor, işin güzel yanı sadece kurumsal müşterilere değil tüm bireysel yatırımcı ve trader’lere bu hizmeti sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Coinhaberlerim, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinhaberlerim, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.