• BITCOIN
  82173,156
  % 0,74
 • ETHEREUM
  2704.27
  % 1,80
 • RIPPLE
  1.85
  % 0,42
 • BITCOIN CASH
  1648.67,635
  % -0,31
 • LITECOIN
  351.46
  % -0,58
 • BINANCE COIN
  194.54
  % 4,12
 • EOS
  19.51
  % 0,02
 • TETHER
  7.66
  % 0,14

Dash CEO’su Kripto Para Alımını Benimsemek İçin Strateji Geliştiriyor

Dash CEO’su Kripto Para Alımını Benimsemek İçin Strateji Geliştiriyor

Kripto para biriminin benimsenmesi, faydaları ve olası olumsuz etkileri hakkında çok şey tartışıldı. Kuşkusuz, kripto para birimleri, iş geliştirmeleri ve artan getiriler söz konusu olduğunda sayısız olasılıkları ortaya çıkardı.

Bununla birlikte, Dash CEO’su kripto varlıkların hala gereken dikkat ve düşünceden yoksun olduğunu düşünüyor. Röportajda, Bitcoin protokolüne dayanan eşler arası sanallaştırılmış bir dijital varlık olan Dash’in CEO’su Ryan Taylor, şirketin gelecekteki kripto para birimleri için kapsamlı kullanıcı tabanını destekleme stratejilerini ortaya koydu. Toplu kripto para biriminin benimsenmesini tetikleyebilecek beş ana alanı tespit etti.

İlk strateji kripto para alım satımını içeriyor. Artan tüccar katılımını daha da artırmak için işlemleri hızlandırmak gerekiyor ve gerekli tüm özellikleri borsa platformunda kullanıcıya sunmak gerektiği söyleniyor.

Taylor, kripto para birimlerinin sınır ötesi ödemelerle gelen zorlukları doğru bir şekilde çözebileceğine inanıyor. Bu büyük ölçüde birbirine bağlı dünyada, aşırı işlem ücretleri ve hafta boyunca işlem süreleri, ülkeler arası para transferlerini aşırı derecede zorladı. Kripto para birimleri, sansürsüz biçimleriyle, paraya aç finansal kurumları atlamaya ve parayı hızlı ve verimli bir şekilde hareket ettirmeye yardımcı olabilir.

Yüksek enflasyon ve ülkenin kendi fiat para biriminin devalüasyonu, insanları alternatif bir değer deposu aramaya teşvik etti . Venezuela’nın vatandaşların ülke çapındaki büyük tüccar ağı için Dash’i satın aldığı bu durumu açıklıyor.

Kredi kartı şirketleri tarafından kullanılan geri ödeme kavramı olarak belirlenmiştir. Dash’in ters ibraz ile ilgili sorunları çözmek için konumlandırılmasında ısrar ediyor ve tüccarlarını ve müşterilerini, bazı ticari faaliyetlerini hileli olarak kabul eden kredi kartı şirketlerine geri ödemesi yüksek tutarlardan kurtarıyor.

Sonuçta, kripto para birimleri için kötü tanıtım diye bir şey olmadığına inanıyor. Gittikçe daha fazla sayıda ünlü isim ve eleştirmen kripto para birimlerini teşvik etmek veya sadece konuşmak için öne çıktıkça, kendilerini piyasada daha iyi konumlandırabileceklerdir.