• BITCOIN/TL
  2305666,169
  % 3,99
 • ETHEREUM/TL
  118895
  % 8,44
 • RIPPLE/TL
  19.86
  % 4,67
 • BITCOIN CASH/TL
  21993,644
  % 1,25
 • LITECOIN/TL
  3342.15
  % 3,62
 • BNB/TL
  18943.27
  % 1,73
 • EOS/TL
  35.46
  % 7,98
 • TETHER/TL
  32.18
  % 0,52

Covesting Nedir? Bilmeniz Gereken Her Şey

Covesting Nedir? Bilmeniz Gereken Her Şey

ChainLink yada LINK, kısaca açıklamak gerekirse dünyanın pek çok yerinden gelen bilgileri gerçek zamanlı bir şekilde kullanıcılarıyla buluşturan ve merkezi olmayan bir oracle ağıdır. LINK şuanda dünyada ki en popüler kripto-para birimlerinden biridir ve çıkışından bu yana değerini 100 kattan fazla arttırmıştır.

Kripto paralar arasında önemli hikayesi olanlar kısa sürede oldukça yüksek kazançlar sağladı. İnsanlar sürekli LINK gibi çok kısa bir sürede patlayacak bir kripto-para birimi bulmaya çalışıyor. Eğer bu durum sizinde ilginizi çekiyor ise kesinlikle Convesting’e göz atmalısınız.

Convesting bir finans-teknoloji şirketidir. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine farklı alanlarda ve türlerde yazılımsal çözüm hizmeti sunmaktadır. Cebelitarık yasalarına tabi olan Convesting, Cebelitarık otoritelerinden Distributed Ledger Technology License kısaca DLT belgesini alan dünya üzerinde ki ilk şirketlerden biridir.

PrimeXBT’nin kurduğu Convesting platformunun amacı, Yatırımcılar ve Takipçileri karşılıklı kazanç için tek çatı altında toplamak. Takipçiler yatırımcılıların kullandığı başarılı stratejileri kolay bir şekilde öğrenir, yatırımcılarda takipçilerinin kazançlarından başarı pirimi kazanır. Convesting bu sisteme ‘COV’ adını vermiştir.

Covesting / PrimeXBT Ortaklığı

PrimeXBT, Covesting ticaret platformunu herkese açık hale getirmiştir, bu da yatırımcıların birbirlerinden kar edebileceği anlamına gelir. Başarılı trader’ların işlemlerini açık şekilde gören diğer traderlar bu sayede işlemlerden para kazanır. PrimeXBT ve Covesting ortaklığı şimdiden çok başarılı görünüyor. Platform, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra ticaret camiasında yaygın bir ilgi gördü ve 1 milyon dolardan fazla takipçi öz sermayesi biriktirdi.

Yatırımcılar ve Takipçiler için Nasıl Çalışır?

Yatırımcılar kendi ticaret stratejilerini kullanarak fon yaratmak için bu modülü kullanabilir ve bu şeffaf bir şekilde yapılır ve herkes görür, böylece kullanıcılar çeşitli fonlara ne kadar sermaye yatırıldığını doğrulayabilir ve yatırımcıların geçmiş kayıtlarını görebilir.

Takipçilerin ilgisini çekmek, yatırımcılara itibar ve ikinci bir gelir kaynağı oluşturma imkanı verir. Farklı yatırımcılar, sonuçlarını görebilen ve hangisine yatırım yapacaklarını seçebilen kullanıcılar tarafından izlenebilir.

Bu sistem, herhangi bir pazarlama bilgisine ve hatta ticaret becerisine sahip olmadan pasif olarak kar etmeyi mümkün hale getirir.

Prime XBT Hakkında Bazı Bilgiler

Bitcoin’e dayalı ve alanında Ödül almış bir marj ticareti platformudur. Günlük işlem hacmi 1 milyar dolardan fazladır hatta bu seviye Bitcoin’in 27.000 dolarlara yükseldiği günümüzde 3 Milyar dolar hacmi geçmiştir. Prime XBT, bu yıl ADVFN Uluslararası Finans Ödüllerinde En İyi Bitcoin Marj Ticaret Platformu ödülünü kazandı.

Platformun Sunduğu Bazı İçerikler:

 • Ticarette kullanılacak çeşitli teknik analiz araçları
 • 100 kata kadar kripto para birimi kaldıracı
 • Birkaç likidite sağlayıcısından toplu likidite
 • Likidite, güvenlik ve ticaret için güvenli, verimli bir ortam

COV’un Başarılı Olması Oldukça Yüksek İhtimal

COV yardımcı program token sahipleri, kopya ticaret platformunu kullanırken bu tokenlerden faydalanabilirler. Belirteç yardımcı programları, Çekirdek ve İkincil arasında bölünmüştür.

Covesting, beyaz etiketli lisans anlaşmaları kullanan diğer üçüncü taraf platformlarla gelecekteki bir ortaklığı içeren bir dizi profesyonel hedef önerir. Daha sonra anahtar ortaklar göz önünde bulundurularak ek yardımcı programlar oluşturulacaktır.

Dolaşımdaki mevcut COV tokenlerinin yaklaşık yarısının “güçlü bir el” tarafından tutulduğuna inanılıyor. Toplam token sayısı 18 milyon adettir.

 

COV token PrimeXBT’ye entegre edilecek ve daha sonra öncelikle 3 işlev için kullanılacak:

⮚ İşlem Ücreti İndirimi

⮚ Aşağıdaki Sınırların Artırılması

⮚ Başarı Ücreti Yüzdesinin İyileştirilmesi

 

Şimdi her birine biraz daha detaylı bakalım:

İşlem Ücreti İndirimi

Büyük traderlara yani Strateji yöneticilerine fayda sağlamak için alım satım ücretini düşürmek için bir dizi seçenek olacaktır. Her ücret azaltma katmanı için gereken COV tokenlerinin tam sayısı henüz kesinleşmemiş olsa da, indirim seviyesi %10 ile %100 arasında değişecektir.

Takip Limitlerini Artırma

Token uygulamasını yüksek tutmak için sermaye sınırlamaları uygulanmalı veya maksimum benzersiz takipçi sayısının sınırlanması gerekecektir. COV jetonlarını stake ederek sermaye limitleri yükseltilebilir ve ekstra takipçilerin kilidi açılabilir.

Başarı Ücreti Yüzdesini İyileştirme

COV belirteçlerini stake etmek ve yardımcı programdan yararlanmak, takipçilerin başarı ücretlerinin yüzdesini kendi faydalarına olacak şekilde artırmalarına izin verecektir.

Şu anda Covesting, kapatılan tüm karlı işlemlerden başarı ücretlerinin bir yüzdesini alıyor. Kalan daha sonra strateji yöneticisi ve takipçi arasında bölünür. İlgili teklif, platform, strateji yöneticisi ve takipçi arasındaki kesin ayrımı belirler.

Piyasa şartlarına göre şirket, mevcut teklifi herhangi bir zamanda değiştirebilir. Covesting’in yüzdesi, belirli sayıda COV tokenini stake ederek, strateji yöneticisi tarafından oluşturulan karlarda takipçiye daha büyük bir pay gidecek şekilde azaltılabilir.

Jeton Yakma

Covesting modülünün ürettiği ücretlerin bir kısmı yakılacaktır. Bu, ayda bir veya üç ayda bir düzenli olarak gerçekleştirilecek.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, orta vadeli baktığımızda COV belirtecinin büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylemek mümkün.

COV tokenleri, diğerlerinin yanı sıra, KuCoin’de alınıp satıldı ve Covesting’in PrimeXBT üzerindeki modül lansmanından sonra fiyat tepkisi çok olumlu oldu.

Bu platform için gelecekteki planlar, bir durdurma kaybı işlevi içerir, böylece takipçiler istenmeyen düşüşleri sınırlayabilir, daha fazla risk yönetimi özelliği, strateji açıklaması düzenleme, COV belirtecinin entegrasyonu ve derecelendirme sistemi ağırlıklandırma mantığının ince ayarını yapabilir.

Sonuç olarak

Covesting sitesine girerek bizzat kendinizin incelemesi kafanızda bir fikir oluşturması açısından daha yararlı olabilir. Bunun yanı sıra  PrimeXBT’de işlem yaparak platformun kalitesini ve kullanışlılığını bizzat deneyimleyebilirsiniz.

Bir yatırımcının geçmiş performansı gelecekteki işlemlerinin iyi olacağını garanti etmese de, bazı yatırımcıları takip etmeyi de deneyebilirsiniz.

Covesting ‘de Bir stratejistin yayınladığı stratejinin ve açtığı pozisyonun platformda aktif olarak kullanıldığı sürenin uzunluğunu dikkate alın. Yerleşik stratejiler yeni stratejilere göre daha düşük riskli olduğu açık bir gerçektir.

COV Tutmanın Faydaları

COV token’in avantajlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

Güvenilir ekip

Lisanslı şirket

Sınırlı token tedariki

Şu anda jeton radarın altında

Güçlü topluluk

En iyi TradingView analist önerileri

Gelecekteki simge ve yardımcı program yazma işlemleri

Sağlam, çok kullanıcılı bir ticaret platformuyla ortaklık

https://covesting.io

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ