• BITCOIN/TL
  1136785,345
  % 1,48
 • ETHEREUM/TL
  62291
  % 3,15
 • RIPPLE/TL
  17.87
  % 1,10
 • BITCOIN CASH/TL
  6571.63,526
  % 1,00
 • LITECOIN/TL
  2087.69
  % 0,70
 • BNB/TL
  6616.68
  % 0,06
 • EOS/TL
  20.25
  % 1,24
 • TETHER/TL
  28.9
  % -0,03

Coinbase, Kullanıcılarına Stabil Coin Kazandırıyor

Coinbase, Kullanıcılarına Stabil Coin Kazandırıyor

Amerika merkezli kripto para borsası Coinbase, kullanıcılarına DAI Coin kazandıran bir uygulamayı hayata geçirdi. İlgili dersleri izleyenleri ve sınavlara katılanları  Stabil Coin olan DAI ile ödüllendireceğini açıkladı. Coinbase, kripto para kullanımı ve piyasa bilincini insanlara doğru şekilde öğretmek için bu tarz bir ödüllü eğitim sistemini başlattı. Aynı zamanda kripto para borsası eğitici bir kaynak platform olmayı da kendine görev edindi.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Coinbase, 10 Haziran’da yaptığı açıklamada, müşterilerin stabilcoin hakkında bilgi edinmeleri durumunda DAI Tokeni kazanabileceğini açıkladı. Bu, Coinbase Earn’ın müşterilerin kripto alanındaki en yeni gelişmeleri öğrenirken kripto para kazanmalarına yardımcı olma çabasının bir parçası olarak adlandırılıyor.

Blog yazısına göre, kullanıcılar ders videolarını izleyerek DAI Token kazanırlar ve DAI Stabil Coin hakkında kısa sınavlara tabi olurlar. Borsa DAI’nin Coinbase Kazanma programı aracılığıyla kullanıcılara sunulan ilk stabilcoin olduğunu ortaya koydu.

Coinbase, Güvenilir Bilgi Kaynağı Olmayı Hedefliyor

Coinbase, insanların doğru ve gerçek bilgiye ulaşabileceği güvenilir bir kaynak haline gelerek, dünyadaki kripto para birimleri hakkında bilgiyi geliştirmek için çalışıyor.

Borsa, bahis, satın alma, oylama ve madenciliğin yanı sıra kazanmanın eğitim ile birleştirildiğinde kripto alanının ayrılmaz bir parçası olacağından emin. Coinbase, kullanıcılarını kimliklerini doğrulamaya ve bu DAI programına benzer fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlarsa, en son güncellemeleri takip etmeye çağırdı.

DAI, şu anda Ethereum blockchain üzerinde çalışan merkezi olmayan bir stabilcoin olduğu biliniyor. Diğer birçok stabilcoin’e benzer şekilde DAI, 1 ABD Dolarına eşit olarak işlem görüyor. Bununla birlikte, diğer stabilcoinlerin aksine, DAI belirteçleri banka hesaplarında tutulan ABD Doları tarafından desteklenmemektedir. Bunun yerine, stabilcoin Maker platformu üzerinden teminat ile desteklenir. Ayrıca, Maker belirteçleri (MKR) ve DAI belirteçleri birlikte çalışır, MKR ekosistem için yönetişim sağlar ve merkezi olmayan stabilcoin görevi görür.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ