• BITCOIN/TL
  2188499,604
  % 0,99
 • ETHEREUM/TL
  119033
  % 1,92
 • RIPPLE/TL
  16.04
  % -0,46
 • BITCOIN CASH/TL
  14073.53,691
  % 0,03
 • LITECOIN/TL
  2586.52
  % -0,20
 • BNB/TL
  20025
  % 0,59
 • EOS/TL
  21.48
  % -0,74
 • TETHER/TL
  32.76
  % 0,14

CheapAir’den Ethereum Müjdesi

CheapAir’den Ethereum Müjdesi

Kripto para piyasasını ilk kabul eden şirketler arasında yer alan CheapAir desteklenen kripto para birimleri arasında Ethereum’un da ekleneceğini açıkladı.

Kripto para ödemelerini ilk kabul eden ve bu anlamda sektörün en güvendiği firmaları arasında yer alan CheapAir, portföyüne yeni kripto para birimleri ekleyerek kripto para piyasasına olan inancını tekrar ortaya koymuş görünüyor. Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) da artık CheapAir tarafından desteklenen kripto para birimleri arasında yer alacağı firmanın resmi sosyal medya hesaplarından açıklandı.

CheapAir firması ilk olarak kripto para ödemelerini kabul etme yönünde karar aldığında ilk olarak sadece Bitcoin (BTC) ile bu tür bir uygulamaya gitmişti. Görülen yoğun ilgiden sonra firma bu anlamda büyük bir genişlemeye gittiği görüldü. Firmanın desteklediği kripto paralar arasında Bitcoin, Litecoin (LTC), Dash (DASH) ve Bitcoin Cash (BCH) bulunuyor. Bu uygulama yoğun bir ilgi  görüyor.

Ethereum Uçak Bileti Almak İçin Kullanıma Sunuluyor

CheapAir CEO’su bu konu ve kripto para piyasası ile ilgili yaptığı resmi açıklamalarda kısa zaman diliminde herhangi bir ICO yapmayacaklarını, fakat sürekli kendilerini tercih eden kripto para müşterilerine karşı farklı bir avantaj sunabileceklerini vurguladı. Forbes’in aktardığı bir habere göre ise bizzat CEO tarafından yakın zamanda Ether’in platforma ekleneceği resmi olarak açıklanmış oldu.

CEO bu bilgilerin yanı sıra 2013 yılının başlarında Bitcoin kabul etmeye başladıklarında, CheapAir aracılığıyla 5 milyon dolar değerinde Bitcoin (BTC) ödemesi yapıldığını ve bunun devasa bir rakam olduğunu dile getirdi. CheapAir’den sonra birden fazla seyahat firması bu yöntemi devam ettirse de ilk kıvılcımın yayılması anlamında CheapAir firması hala oldukça popüler olarak görülüyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ