• BITCOIN/TL
  2283508,483
  % 2,38
 • ETHEREUM/TL
  114428
  % 1,28
 • RIPPLE/TL
  19.97
  % -0,18
 • BITCOIN CASH/TL
  20243,505
  % -6,98
 • LITECOIN/TL
  3138.7
  % -0,49
 • BNB/TL
  19645.66
  % 4,77
 • EOS/TL
  34.08
  % -1,60
 • TETHER/TL
  32.31
  % 0,19

Ceek VR (CEEK) Coin Sahiplerinin Yüzde 86’sı Karlı Pozisyonda!

Ceek VR (CEEK) Coin Sahiplerinin Yüzde 86’sı Karlı Pozisyonda!

Kripto para piyasasında son dönemde şüphesiz en fazla yatırım alan alanlardan biri de Metaverse olmuştur. Çığ gibi büyümeye devam eden metaverse sektörünün kripto para birimlerinde de ön plana çıkanlar mevcut. Bunlardan biri de Ceek VR (CEEK) Coin’dir.

Finans sektöründe en spekülatif ve dalgalanmanın yüksek olduğu alan kripto paralardır ve bu yüzden bir kripto paraya giriş (yatırım) yapma seviyesi çok önemlidir. Doğru zamanda yapılan yatırımlarla bu sektörde kolaylıkla milyoner olunabiliyor. Fakat tam tersini de düşünmek zorundayız. Yani, yanlış zamanda yapılan yatırımda elimizdekini kaybetmemize sebebiyet verebilir.

CEEK, metaverse alanında oldukça başarılı bir proje olarak hayatına devam ediyor ve düşen piyasaya rağmen son günlerde yeni borsa listelemeleriyle fiyatını dengelemeyi başardı. Nitekim 7 Nisan’da açıklanan Kucoin ve Huobi borsa listeleme haberiyle %50 yükseliş yaşamıştı. Fakat sonra piyasa sert satış yiyince fiyat biraz geriledi.

CEEK VR (CEEK) Kucoin ve Huobi Listeleme Haberiyle Yüzde 50 Yükseldi!

Metaverse alanında isminden sıkça söz ettiren ve Türk yatırımcısının da gözde metaverse projelerinden biri olan CEEK VR (CEEK) yeni borsalarda listelenme haberi ardından yükselişe geçti. Dün Bitcoin fiyatının 47.000 dolar seviyesinden 43.000 doların altına gerilemesiyle altcoinler %10-30 arası değer kaybederken CEEK Coin yeni büyük borsalarda listelenme haberleriyle piyasanın aksine yükselişe geçti ve yükseliş devam ediyor. CEEK 1 Günde %50 Yükseldi Gözde metaverse projesi

İlgili İçerik

CEEK, Yatırımcısına En Çok Kazandıran Kripto Paralardan Biri

Intotheblock verilerine göre CEEK tutan cüzdan sayısının büyük bir kısmı karlı pozisyonda ve çok az bir kısmı zararda bekliyor.

Yukarıda görüldüğü gibi Ceek tutan cüzdanların şuan %86’ya yakını karlı durumdadır. Zararda olanların oranı %0,73 gibi oldukça düşük seyede ve başabaş yani aldığı fiyat seviyesine çok yakın olanların oranı ise %13,33 seviyesinde yer alıyor.

Ceek tutan ve karda olanların çok büyük bir kısmı ise fiyat 0.004 dolar seviyelerindeyken alıp bekleyenlerden oluşuyor. Yani bu seviyeden Ceek alıp bekleyenler halihazırda 100x ‘ten fazla kar etmiş durumda.

Yukarıdaki tabloda ise son 1 aydaki CEEK adres oranlarını görmektesiniz. 5 Nisan 2022 ‘de yeni adres (mavi çizgi) sayısı bir anda yükselişe geçmiş. Bu da CEEK fiyatının artışındaki sebeplerden biri olarak görülebilir. Yeni ve büyük iki borsada listelenme haberi ile yeni yatırımcılar coine girmiş ve  düşen piyasaya rağmen fiyata çok olumlu yansımıştır.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ