• BITCOIN/TL
  2292880,304
  % 3,18
 • ETHEREUM/TL
  118897
  % 8,60
 • RIPPLE/TL
  19.81
  % 4,65
 • BITCOIN CASH/TL
  21754,579
  % -1,97
 • LITECOIN/TL
  3280.69
  % 1,06
 • BNB/TL
  18738.83
  % 0,58
 • EOS/TL
  35.34
  % 8,89
 • TETHER/TL
  32.16
  % 0,49

CargoLink (CLX) Token Ön Satış Başladı! CargoLink Hakkında Detaylı Bilgiler

CargoLink (CLX) Token Ön Satış Başladı! CargoLink Hakkında Detaylı Bilgiler

CargoLink, yenilikçi bir yaklaşımla yaratıcı insanlardan oluşan bir ekip tarafından yürütülen yeni bir projedir. Projeleri şimdiden hem kripto para sahiplerinin hem de sanatçıların ilgisini çekiyor.

Neden sanatçılar?

Yetenekli sanatçılar sanat eserlerini çevrimiçi dünyaya aktarabilir ve orada satabilirler. Bununla birlikte, çevrimiçi alıcı, sanatın yalnızca dijital temsilini değil, gerçek sanatı satın alıyor. Böylece NFT yalnızca blok zincirinde var olmakla kalmaz, aynı zamanda size gerçek bir sanat eserinin sahipliğini verir ve bir sahiplik sertifikası haline gelir.

Bu fikrin arkasındaki hikaye nedir?

CargoLink sahipleri sanatı her zaman takdir etmişlerdir. Tutkularını ve yeteneklerini geçimlerini sağlamak için gerekli takdiri her zaman alamayan yetenekli insanları gerçekten hissettiler. Dolayısıyla NFT pazarı gelişmeye başladığında, bunu bu tür sanatçıların bu pazara girmesine yardımcı olmak için bir fırsat olarak gördüler. Yapılması gereken tek şey, gerçek bir sanat eserini dijital bir sanat eserine dönüştürmekti. Bu yapıldıktan sonra, sanat eserleri kendi yerel belirteci CLX tarafından satın alınabilir ve ödenebilir.

CargoLink, onlarla işbirliği yapmak ve sanatlarını satmak isteyen yetenekli sanatçılar arıyor. Bunun bir dolandırıcılık olmadığından emin olmanız için arka plan kontrolleri yapılır. Bir içerik oluşturucunun daha önce blockchain ile ilgili deneyimi olmaması veya bilgi eksikliği olsa bile, CargoLink sanatçıların dijitalleşmesine yardımcı olmak için orada olduğundan bu bir sorun teşkil etmez. Galeriyi Cargolink.org‘da zaten görebilirsiniz.

NFT sahipleri için ne gibi avantajlar var?

Hibrit bir ürün olduğu için size NFT’nizin sabit bir değerini verir. Bu nedenle, sanal dünyada kripto para birimlerinin değerinin düşmesine neden olabilecek bir İnternet arızası veya başka bir fenomen olması durumunda, dijital olmayan dünyada paranızı güvence altına alan gerçek bir sanat eserinin mülkiyetine hala sahipsiniz.

CargoLink, PR makaleleri, afişler ve YouTube videoları ile çeşitli blok zinciri web sitelerinde varlığını şimdiden işaretledi. Lansmanın bu yıl Mayıs veya Haziran aylarında yapılması planlanıyor). Bu umut verici bir potansiyel değil mi?

O halde CargoLink ile tanışın ve yalnızca kripto para birimine değil, aynı zamanda gerçek sanata da yatırım yapın. Ön satış açık!

Bağlantılarımız

Website: https://cargolink.org/

Twitter: https://twitter.com/CargoLinkCLX

Telegram: https://t.me/CargoLinkOfficial

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ