• BITCOIN/TL
  2081573,304
  % -0,52
 • ETHEREUM/TL
  102138
  % 2,00
 • RIPPLE/TL
  15.99
  % 0,19
 • BITCOIN CASH/TL
  16530.43,731
  % 3,17
 • LITECOIN/TL
  2545.44
  % -0,72
 • BNB/TL
  18185.87
  % 1,28
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.41
  % 0,05

Cardano Kurucusu Hoskinson’dan DOGE Coin İçin Önemli Uyarı!

Cardano Kurucusu Hoskinson’dan DOGE Coin İçin Önemli Uyarı!

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, kripto pazarını ele geçiren trendler hakkında her zaman söz sahibi olmuştur. En son podcast’inde,  DOGE topluluğuna neye üye oldukları hakkında bilgiler verdi.

53 milyar doları aşan piyasa değeri ile DOGE, CoinMarketCap’in listelerinde dördüncü sıraya yerleşti. Cardano ise 43 milyar doları aşan piyasa değeri ile yedinci sırada yer aldı.

Hoskinson, DOGE Coin için uyarıda bulunarak şunları söyledi;

“Benim endişem daha çok DOGE sahiplerinin gerçekçi olmayan beklentilere sahip olması ve DOGE’nin başarısızlığının kripto para birimi alanı üzerinde yaratacağı varoluşsal tehdit.”

Hoskinson ayrıca, DOGE topluluğunun yüzde 99’unun DOGE Coin satın aldıktan sonra nasıl “zengin olacaklarını” düşündüklerine dikkat çekti. Topluluğun aynı zihniyeti devam ederse, toplumu potansiyel bir “panik satışı” konusunda uyardı. 

Hoskinson, “çılgınca gerçekçi olmayan beklentilerin” altını çizerek, başarısızlıkla karşılaştıklarında, tüm endüstri kavramlarının değişeceğini ve bunun Bitcoin hakkında yorum yapan Charlie Munger’in görüşüyle ​​eş anlamlı hale geleceğini iddia etti :

“Bu bir aldatmaca, bu bir ponzi planı, hiçbir faydası ve faydası yok, gerçek bir şey değil.”

Hoskinson, DOGE başarısız olursa, tüm kripto para piyasasının varoluşsal bir krizle karşı karşıya kalacağını iddia etmekten geri durmadı. Ve konuşmasını şu sözlerle bitirdi;

“İçinde bulunduğumuz kripto para sektörünün itibarını zedeleyen şeyleri sevmiyorum. DOGE ile olanların sürdürülebilir olmadığına ve bu kriptoda sistemik bir felaketle sonuçlanacağına inanıyorum. “

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ