• BITCOIN/TL
  2169668,345
  % -0,04
 • ETHEREUM/TL
  116200
  % -0,05
 • RIPPLE/TL
  16.36
  % 1,89
 • BITCOIN CASH/TL
  13735.77,465
  % -2,37
 • LITECOIN/TL
  2552.83
  % -1,95
 • BNB/TL
  19761.84
  % -0,07
 • EOS/TL
  20.82
  % -3,32
 • TETHER/TL
  32.76
  % 0,11

Cardano Değer Kazanmaya Devam Ediyor

Cardano Değer Kazanmaya Devam Ediyor

Hemen hemen birçok altcoin de olduğu gibi Cardona (ADA) cephesinde de önemli oranda fiyat yükselişleri göze çarpmaya başladı. Bu değer kazanımı, birçok yeni özelliklerin tanıtımlarının yapılacağı Shelley projesinin devam edeceğine dair çıkan haberlerin neden olduğu öngörülüyor. Ortaya atılan haberler ışığında, 2019 yılının haziran ayından itibaren test ağı ile ana ağ sürümünün başlatılacağı öngörülüyor.

Cardano Büyük Gelişmelere İmza Atacak

Kullanıcı dostu adresler, kuantum direnci, kâğıt cüzdanlar, MultiSig işlemleri ve Stake Proensus fikir birliği mekanizması da olmak üzere birden fazla yeni güncellemelerin gelmesi bekleniyor. Ancak Cardano ağının gelişim süresinde, metodik ve oldukça sabırlı yaklaşım söz konusudur. Lider Charles Hoskinson, AMA’lara devamlı olarak ev sahipliği yapmakta ve bu projenin gelişmesi ile alakalı olarak güncellemeler sunuyor.

Lider Charles Hoskinson, Cardano’nun gelişmelerinin uzun yıllar boyunca devam edebileceğini ifade etti. Shelly’nin gelişim süresinin çok fazla önemli olmasının yanı sıra proje açısından yalnızca bir adım atılacaktır. Daha sonra Bashau, Guoguen ile Voltaire basamaklarına ilerlenecek. Diğer basamaklar da evrensel dil yapıları, güvenlikteki birtakım gelişmeler ve ölçeklenebilirliğin yanında hazine sistemi gibi yönetim modelinin getirileceği biliniyor.

Cardano’nun fiyatındaki artış bir süredir devam ediyor. Konuyla ilgili olarak uzmanların beklentileri ise artışın uzun bir süre daha süreceği yönünde ama ilerleyen zamanlarda Cardano’nun fiyatı ne kadar daha artar bilinmez. Yatırımcılar, Cardano’nun yükselişinden oldukça memnun.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ