• BITCOIN
  383011,586
  % -7,07
 • ETHEREUM
  29568
  % -10,29
 • RIPPLE
  6.18
  % -5,65
 • BITCOIN CASH
  2111.57,729
  % -7,38
 • LITECOIN
  999.99
  % -5,85
 • BNB
  5161.03
  % -2,26
 • EOS
  23.41
  % -7,34
 • TETHER
  18.12
  % 0,08

Bu Kripto Paralar Çok Yükselebilir!

Bu Kripto Paralar Çok Yükselebilir!

Bitcoin fiyatındaki düzeltme hareketi altcoin’ler için yükselişi başlatabilir. Bazı önemli altcoin’ler BTC karşısında oldukça düşük seviyede ve alım için bir fırsat olabilir. Shield Wall Trading, LLC ile Vadeli İşlemler, Forex ve kripto para yatırımcısı Jonathan Morgan, exchangerates.org.uk sitesinde yükseliş potansiyeli oldukça yüksek olan altcoin’leri değerlendirdi.

Morgan’a göre ZRX, KMD, ADA, ZEC, HOT  kripto para birimleri BTC karşısında oldukça düşüş yaşadı ve olası bir altcoin boğa piyasasında tatmin edecek seviyede kar bırakabilir.

0x (ZRX)

ZRX’in grafiğine bakıldığında BTC bazındaki büyük değer kayıpları görülüyor. Btc karşısında en çok değer kaybeden büyük kripto para birimlerinden bir tanesi. MarketCap sıralamasında 45.sırada yer alan ZRX bir yıldır BTC karşısında değer kaybediyor. Morgan’a göre, ZRX gibi altcoinler altcoin boğasında en çok değer kazanan olacak. Son 24 saat diliminde, ZRX Bitcoin’e karşı %17.67’den fazla değer kazandığı görülüyor. Günlük muma bakıldığında, arkasında çok kuvvetli bir hacme sahip bir boğa olduğu düşünülüyor.Ek olarak, Bollinger Bandının alt kısmında büyük bir sıçrama var.

Cardano (ADA)

Morgan’ın favorisi olarak belirttiği Cardano son 85 gün içindeki BTC karşısında %62.59 değer kaybederek çirkin bir sürüş yaşadı. Ancak, Cardano’nun neredeyse tüm diğer kripto para birimlerinde sahip olduğu bir şey var: hacim. Cardano dün Bitcoin’e karşı yeniden bir düşüş yaşadı ve 814 Satoshi sevitesinden 714 Satoshi’lere kadar düştü. 10. büyük kripto para olan Cardano’nun teknoloji altyapısı ve gelecekle ilgili çalışmaları da göz önünde bulundurulduğunda fiyatın piyasaya göre nispeten düşük kaldığı görülüyor. Olası altcoin boğasında ciddi kazanımlar elde edebilir.

Zcash (ZEC)

Zcash, çok uzun zaman önce hem Bitcoin hem de ABD Doları karşısında mükemmel bir performans sergiledi. 19 Haziran tarihinde 0.012614 BTC üzerinden işlem gördü, ancak o zamandan beri 0.008166’ya düştü. Şuanda ise 0,00947043 BTC fiyatından işlem görüyor. Market sıralamasında 22.sırada olan Zcash, son 24 saat diliminde Bitcoin karşısında neredeyse %7 civarında kazanç elde etti. Morgan’a göre Zcash fiyatı olası boğada yine en çok kazandırabilecek potansiyelde olan kripto paralardan biri.

Holochain (HOT)

Holochain, 2019 boyunca USD veya Bitcoin’e karşı dramatik bir şekilde zarar görmemiş birkaç kripto para biriminden biri. USD değerinde ve BTC değerinde tüm zamanların en yüksek seviyesini de 2019 yılında gördü. Fakat son zamanlarda ve özellikle Bitcoin’in 14K bandına yükselmesiyle BTC karşısında HOT çok fazla değer kaybederek 12 Satoshileri gördü. Daha sonrasında Bitcoin’in düşüşüyle HOT 15 Satoshi seviyelerine kadar yükseldi. Holo (HOT) fiyat grafiğini inceleyen Morgan, bir kaç ay içinde Holo’nun BTC karşısında 3 kat artabilecek potansiyelde olduğunu söyledi.


Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Danışmanlığı Kapsamında DEĞİLDİR. Piyasaya genel anlamda bir bakış açısı sunması amacıyla hazırlanmıştır.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ