• BITCOIN/TL
  2097501,741
  % 1,22
 • ETHEREUM/TL
  102072
  % 2,85
 • RIPPLE/TL
  16.12
  % 2,02
 • BITCOIN CASH/TL
  16759.12,603
  % 7,01
 • LITECOIN/TL
  2568.5
  % 1,42
 • BNB/TL
  18320.74
  % 2,63
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.45
  % 0,30

BRUXIS İle Vadeli Paketlerden Para Kazanmak Mümkün

BRUXIS İle Vadeli Paketlerden Para Kazanmak Mümkün

Son on yılda, kripto para birimi ticareti milyonlarca insan için popüler bir faaliyet haline geldi. Dünya çapında kripto para birimlerinin artan popülaritesinde Türkiye Avrupa’da birinci ve dünyada dördüncü olduğu açıklandı. Kısa sürede para kazanmak isteyen bireysel veya kurumsal yatırımcılar, piyasada bulunan çeşitli kripto para birimlerine koşuyor.

Piyasa, zenginlik umutları ve hayalleri ile dolu bir piyasa ve bazen gerçek zenginliklerin yanı sıra kaybedilen birikimlerin derin umutsuzluğuyla da dolu bir piyasa.

Son araştırmalara göre Türkiye’deki her beş kişiden birinin kripto para birimine yatırım yaptığı görülüyor. Çoğu insan para kazanmak için kripto ticaretine girerken, bir çoğu kazanmak yerine varlığını kaybediyor. Peki bunun sebebi nedir? Çünkü kripto piyasası çok değişken ve volatil bir piyasa. Öte yandan, uzman kripto tüccarları için bu bir artı, ancak deneyimi olmayan ve özel bilgi ve becerilere sahip olmayan çoğu insan için bu bir başarısızlıktır. Yanlış zamanda kolayca işlem açabilir veya yanlış bir kripto varlığı seçip tüm paranızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle ticaret sürecini uzmanlara emanet etmek tercih edilir. Bu tür uzmanlar Bruxis LTD şirketi için çalışmaktadır.

Bruxis, 2013 yılından beri yatırımlar ve fon değişimi alanında çalışan bir Avustralya şirketidir. Bruxis LTD, Avustralya’da uygun acente – ASIC tarafından resmi olarak tescil edilmiştir. Ekipleri, popüler ve güvenilir kripto para birimi borsalarında anlaşmalar yapan, belirli kripto para birimlerini satan ve satın alan profesyonel kripto tüccarlarından oluşur. Bu varlıkların öngörülebilirliği, uzmanlarının bu araçlarla yarı otomatik modda işlem yapmalarına izin verir. Bu amaçla ticaret botları oluşturulur. Bunlar, algoritması insan faktörünün ticaret işlemlerinin uygulanması üzerindeki etkisini önemli ölçüde azaltmaya izin veren özel programlardır. Botlar kendilerini iyi kanıtladılar ve orta ve uzun vadeli mesafelerde iyi getiri sağlıyorlar.

Bruxis uzmanları, ticaret algoritmalarının maksimum verimlilik sağlaması için onları aktif olarak geliştiriyor. Çoğu kripto ticareti web sitesi bazen tüccarlara karmaşık bir kullanıcı arayüzüyle birlikte birçok araç sunar ve kullanıcılar için 2 sorun vardır: yeni başlayanlar için doğru şekilde işlem yapmaya başlamak çok zordur, ancak deneyimli tüccarlar için harcamak çok fazla zaman alabilir. yine de platformda. Bu gerçekler, tam da bu nedenle otomatik ticaret sistemlerinin günümüz piyasasında önemli bir ilgi görmesinin sebebidir. Bruxis uzmanları, kripto ticareti yaparak para kazanmak isteyen herkes için kripto ticaretini daha verimli ve kullanımı kolay hale getiren kullanıcı dostu bir platform yarattı (ayrıca forex piyasasında da bir seçeneği var). Çözümün tamamı, kullanımı kolay olacak şekilde oluşturulmuştur. Şimdi nasıl çalıştığına daha yakından bakalım.

Bruxis finans departmanı 3 sektörde özel yatırım planları geliştirmiştir:

TİCARET BOTLARI, BORSA İŞLEMLERİ ve GİRİŞİM YATIRIMLARI.

Hepsi, her iş gününde ücretlendirilen birkaç benzersiz tarife planı içerir. Böylece yatırım planınıza bağlı olarak günde %0,8 ila %5 arasında kazanabilirsiniz.

Birisi için çılgınca gelebilir, ancak alım satım raporlarını kontrol etmenizi tavsiye ederiz, bu kesinlikle şeffaftır, web sitesinde mevcuttur: https://bruxis.com/trading/crypto İhtiyacınız olan tek şey hesabınıza bakiye yükleyip bir yatırım planı seçmektir. Bu arada, şirketlerinin ticaret robotunun kişisel lisanslı bir kopyasını da alabilirsiniz. Detaylar yatırımcının kişisel hesabında bulunabilir.

“İdeal olarak tasarlanmış sistemimiz, ticarette özel bilgiye sahip olmadan dünyanın her yerinden para kazanmanıza olanak tanır. Kripto para birimini dünyanın her yerinden herkes için erişilebilir hale getirmek istiyoruz ”diyor Bay Quinn Brian (Bruxis LTD CEO’su).

Bruxis aynı zamanda şeffaf, güvenilir ve kullanımı kolay bir platform sunmayı, para birimlerini herhangi bir sınır olmaksızın hızla takas etmeyi amaçlayan bir anlık kripto para birimi ve fiat borsasıdır.


Bu güvenilir platformu kullanarak kripto para alıp satabilirsiniz: https://bruxis.com/exchanger

Bruxis ayrıca, kullanıcıların mesajlarını daha geniş bir kitleye yayınlamasına yardımcı olmak için amiral gemisi bir Telegram kanalına sahiptir. Bu Telegram kanalı hakkında daha fazla bilgi https://t.me/bruxis_channel adresinde bulunabilir.

Türkiye’deki nispeten yüksek kripto para sahipliği oranı, Türklerin liraya olan güvenini kaybettiğini ve bunun yerine daha fazla lira kaybı korkusu yerine alternatif yatırım biçimleri aradıklarını gösterebilir. Kripto alım satım araçları ve faaliyetleri her geçen gün artmaktadır. Bruxis, bu gelecek vaat eden sektöre minimum riskle girmenize yardımcı olacaktır.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ