• BITCOIN/TL
  1110543,499
  % 1,61
 • ETHEREUM/TL
  60351
  % 2,16
 • RIPPLE/TL
  17.6
  % 0,82
 • BITCOIN CASH/TL
  6473.24,405
  % 0,72
 • LITECOIN/TL
  2048.29
  % 1,84
 • BNB/TL
  6598.12
  % -0,04
 • EOS/TL
  19.72
  % 0,75
 • TETHER/TL
  28.89
  % 0,12

Bittrex Komisyonları Kaldırma Kararı Aldı

Bittrex Komisyonları Kaldırma Kararı Aldı

En popüler kripto para borsaları arasında yer alan Bittrex, yeni bir tanıtım ile karşımıza çıktı. Ticaret platformu, gerçekleşecek olan alım ve satımlar için komisyon oranını %0’a indirerek birçok yatırımcının uygun fiyatlar ile işlem yapmasına olanak sağlayacak.

Bittrex, dolar piyasalarından işe başlayıp ücret tarifeleri üzerinde güncellemelere gidecek. Yapılan açıklama doğrultusunda; ‘’Söz konusu değişikliği kutlamak adına 1 promosyon ayı süresince dolar piyasa tutarlarını satıcılar için 0 olarak, alıcılar için de %0,15 olarak belirledi.’’

Kullanıcıların, en fazla işlem yaptığı kripto para borsalarının önemli oranını Bittrex, gride bırakmayı başardı. Aynı zamanda Bitfinex, Huobi ve Binance, birçok yatırımcı açısından Bittrex’ten daha uygun. Dolayısıyla Robinhodd ticaret platformu bu anlamda 0 ücret sağlıyor ama ticaret verilerini satma ile alakalı iş modeli sebebi ile bazı olumsuz tartışmalarda söz konusu oluyor.

New York’taki Kullanıcılar Bittrex’i Bıraktı

Amerika’nın New York eyaletinde bulunan bazı yatırımcılar, New York Finansal Hizmetler Departmanı’ndan herhangi bir BitLicense elde edememesinden ötürü Bittrex’i kullanmayı bıraktı. Kripto para piyasalarında bulunan borsalar, kullanıcılardan bazı ücretler talep ediyor. İstenilen bu ücretlerin fazla veya az olması müşterilerin etkilenmesine neden oluyor. Bunun dışındaki bazı borsalarda gerçekleştirilen birtakım indirimler müşterilerin memnun kalmasını sağlıyor. Bu şekilde platforma da yeni katılımların oluşmasında önemli rol oynuyor. Bittrex de son hacme dayalı ücret tarifesini kullanıcıları için paylaşacak.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ