• BITCOIN/TL
  2151641,620
  % -0,97
 • ETHEREUM/TL
  114777
  % -1,33
 • RIPPLE/TL
  16.32
  % 0,53
 • BITCOIN CASH/TL
  13460.76,432
  % -4,52
 • LITECOIN/TL
  2533.78
  % -2,82
 • BNB/TL
  19496.3
  % -1,54
 • EOS/TL
  20.41
  % -5,50
 • TETHER/TL
  32.8
  % 0,26

Bittrex, iBitt ile İşbirliği Yapıyor

Bittrex, iBitt ile İşbirliği Yapıyor

Kripto para borsaları arasında önemli bir üne sahip olan Bittrex, dün (22 Mayıs) twitter üzerinden iBitt ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bittrex ile İBitt, Şili ve Peru’da yeni bir kripto para borsası kurmayı planlıyor. Twitter üzerinden yapılan duyuru oldukça ilgi çekti ve onlarca RT ve Beğeni aldı.

IBitt’in Baş Operasyon Görevlisi- Chris Schwarzenbach, ortaklık için şunları söyledi:

“Ülkedeki en likit dijital varlık platformunu başlatmak ve Latin Amerika pazarına olanaklar dünyasını açmak için Bittrex ile ortaklık kurmaktan gurur duyuyoruz. Aynı şekilde, Latin Amerika’daki dijital varlık ve blokaj kabulü yoluyla finansal özgürlüğü kolaylaştırmak için Şili ve Perulu tüketiciler için özel olarak tasarlanmış son teknoloji ürünü ürünler sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

 

Ortaklık Sadece Yeni Borsa İle Sınırlı Değil

Blockchain alanında önemli kariyere sahip olan Bittrex’in ve iBitt’in desteğiyle yeni açılacak kripto para borsası önemli bir işlem hacmine de sahip olacağı şimdiden belli oluyor. Bu ortaklık sadece borsa platformu açmakla sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda blok zinciri tarafından desteklenecek olan yeni finansal hizmetler kümesini destekleyecektir. Örneğin, ATM Terminalleri, “Investa ve Quick Express (Quickex)” gibi şirketleri içeren iBitt platformu üzerinden havale hizmeti gibi.

Investa şirketi ayrıca, kullanıcı tabanına iBitt kartı adı verilen bir kartla iBitt’i desteklemektedir. Bu kartın yardımıyla kullanıcı bir ATM ağına erişebilir. Bu erişim ayrıca fiat para birimi için kripto takas etme, hesaplardan para alma, kripto veya bir hesaptan diğerine para gönderme gibi aktiviteleri yapmalarını sağlar ve kullanıcılar bir kripto cüzdanından diğerine para gönderebilir ve alabilir. Investa’nın katılımı ve desteği bu kadarla sınırlı kalmıyor. Ayrıca şirket, platformun müşterilerine çift kullanımlı kredi kartı ve banka kartı sunmasını sağlıyor. İkili olarak, bu kartların hem fiat para birimi hem de kripto para birimi için kullanılabileceğini kastediyoruz. Resmi bloga göre, bu kartlar “dünya çapında 38 milyondan fazla satıcıda kabul ediliyor”.

Şuanda Şili’deki likit piyasalara iBitt liderlik ediyor. Bittrex’e göre Peru’da kripto paraya olan ilginin artması neticesinde yeni açılacak olan borsa platformunda 100 den fazla ticaret çifti olabileceği yönünde.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ