• BITCOIN
  686972,192
  % -0,29
 • ETHEREUM
  60186
  % 0,84
 • RIPPLE
  11.8
  % 2,82
 • BITCOIN CASH
  6402.38,219
  % -2,12
 • LITECOIN
  2220.44
  % -2,52
 • BINANCE COIN
  8282.92
  % 4,40
 • EOS
  47.73
  % -5,39
 • TETHER
  13.7
  % 0,33

BitTorrent (BTT) Fiyat Analizi 01.07.2019

BitTorrent (BTT) Fiyat Analizi 01.07.2019

BitTorrent bugün test ağının piyasaya sürülmesinden önce kayda değer bir kazanç sağladı. Dün en düşük fiyatı 0,00130 dolar seviyesinde olan BTT, 0,00155 doları görerek yatırımcısına %20 kar sağladı. Proje,“100 milyon kullanıcıya kriptokratiklik konseptini sunarak ilk büyük blok zinciri kullanım alanı” olarak görülüyor. Projenin geniş bir kullanıcı tabanına sahip olmasına rağmen, blok zinciri entegrasyonunun platformuna başarısı hala sorgulanabiliyor. Bununla birlikte, lansman muhtemelen spekülatörlerin ilgisini çekecektir.

BitTorrent / USD Fiyat Analizi

BitTorrent, kısa vadeli bir alım satım görünümüne sahip, BTT / USD çifti ise dört saatlik zaman dilimi üzerindeki temel desteğin üzerine çıktı.

Dört saatlik zaman diliminde, satıcılar düşüş eğilimi çizgisinin altında fiyatını taşıyamadığı için bir baş ve omuz modeli göstermeye devam ediyor.

Dört saatlik zaman dilimi üzerindeki teknik göstergeler yükselişini sürdürmekte ve alım sinyali üretmeye devam etmektedir.

Dört saatlik zaman dilimi üzerindeki Göreceli Güç göstergesi, şu an aşırı alım bölgesinde olmasına rağmen yükseliş gösteriyor.

Dört saatlik zaman dilimi üzerindeki MACD göstergesi yükseliyor ve alım sinyali üretmeye devam ediyor.

BitTorrent, orta vadede ise güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor. BTT / USD paritesi ana eğilim çizgisi direncinin üzerinde bir kırılma gerçekleştirdi.

Günlük zaman dilimi ayrıca BTT / USD paritesinin yükselen bir fiyat kanalının üstüne çıktığını gösteriyor.

Günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler şu anda karışık ve çelişkili işlem sinyalleri veriyor.

BitTorrent, kısa vadede bir tehlike alanından uzaklaşarak beklenen hareketi gerçekleştirdi. Şuan BTT için işler iyi gözüküyor. Fakat Bitcoin fiyatının düşüşü derinleşirse altcoin’ler tekrar sarsılabilir. Altcoin’leri takip ederken Bitcoin fiyatını da takip etmeye özen göstermek gerekiyor.


Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Danışmanlığı Kapsamında DEĞİLDİR. Piyasaya genel anlamda bir bakış açısı sunması amacıyla hazırlanmıştır.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.