• BITCOIN/TL
  2095200,185
  % 0,89
 • ETHEREUM/TL
  102053
  % 3,14
 • RIPPLE/TL
  16.12
  % 2,42
 • BITCOIN CASH/TL
  16754.16,662
  % 6,89
 • LITECOIN/TL
  2571.52
  % 1,93
 • BNB/TL
  18316.46
  % 2,99
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.43
  % 0,14

Bithumb, Bazı Ofislerini Corona Virüs Sebebiyle Kapatıyor!

Bithumb, Bazı Ofislerini Corona Virüs Sebebiyle Kapatıyor!

Kripto para borsalarından en ünlüleri arasında yer alan Bithumb borsası, Gangnam’daki  destek merkezi ofisini Koronavirüs nedeniyle kapatıyor.

Güney Kore’nin en büyük borsası olarak bilinen Bithumb, neredeyse 1 yıldır devam eden virüs salgını sebebiyle bazı ofislerini kapatmaya hazırlanıyor.

Bugün-23 Kasım’da yapılan resmi açıklamaya göre, Bithumb, COVID-19’un yayılmasını önlemek amacıyla Gangnam’daki çevrimdışı destek merkezini bir süreliğine kapatacağını duyurdu. Bithumb, koronavirüs hastalığının yerel olarak doğrulanmış vakalarının sayısının arttığını ve yerel yetkililerin daha önleyici tedbirler almasına neden olduğunu kaydetti.

Bithumb’ın Seul’deki destek merkezi, bir sonraki duyuruya kadar 24 Kasım’da kapalı olacak. Bunun ardından, Bithumb’ın bir online müşteri destek merkezi bu faaliyetleri devralacak ve müşterilerin mağdur olmaması sağlanacak.

Son aylarda resmi blogunda aktif olarak yayın yapan Bithumb, ancak duyuruların hiçbiri, yöneticilerini hedef alan rapor edilmiş bir soruşturmaya değinmedi. Bildirildiği üzere, Güney Kore polisi, iddia edilen dolandırıcılıkla bağlantılı olarak Bithumb’ın ofislerine en az iki baskın düzenlerken, şirketin başkanı Lee Jung-hoon’un sorguya çekildiği bildirildi. Bithumb, henüz olayla ilgili bir yorumda bulunmadı.

Son olarak; Salgının ilk aylarında dünya borsalarında ve kripto para piyasasında yaşanan çöküşün ardından aradan 7 ay geçti ve Bitcoin başta olmak üzere Ripple, Ethereum ve bir çok diğer altcoin son 2 yılın zirvesine çıkmış durumda. Kripto para piyasalarında 2018’deki gibi boğa havası hakim olmaya devam ediyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ