• BITCOIN/TL
  1119603,226
  % 2,92
 • ETHEREUM/TL
  60885
  % 3,86
 • RIPPLE/TL
  17.77
  % 2,16
 • BITCOIN CASH/TL
  6547.55,359
  % 2,11
 • LITECOIN/TL
  2064.06
  % 2,96
 • BNB/TL
  6650.45
  % 1,34
 • EOS/TL
  19.82
  % 2,04
 • TETHER/TL
  28.98
  % 0,42

Bitcoin SV Nedir ve Nasıl Alınır?

Bitcoin SV Nedir ve Nasıl Alınır?

Son dönemde kripto para birimlerinde görülen artışlar ve iyimser hava ile birlikte en çok merak edilen Altcoin’lerden biride Bitcoin SV oluyor.

Geçtiğimiz birkaç gün  içerisinde Bitcoin’in 5000 dolar seviyesini test etmesi ile birlikte birçok Altcoin’de yukarı yönlü bir hareket yaptığı görülüyor. Kripto para piyasasının oldukça moral bulduğu bu dönemde Bitcoin Cash içerisinde yaşanan çatallanma sonucunda, kripto para piyasasının en geç üyelerinden biri olan; Bitcoin SV oldukça başarılı bir grafik sergiliyor. Bitcoin Cash’de önder madencilik şirketlerinden biri olan Coin Geek tarafından ortaya çıkarılan Bitcoin SV, Satoshi Vizyon’unu kendine ilke edinen bir yapıya sahiptir. Zaten ismini de bu vizyondan alıyor.

Bitcoin SV Nasıl Ortaya Çıktı?

Bitcoin SV son dönemde gösterdiği artış ve güven ile birçok rakibini geride bırakarak işlem hacminde 13. Sıraya kadar yükseldiği görülüyor. Geçtiğimiz dönemlerde madencilik savaşlarında büyük bir başarı gösteren Bitcoin SV, Bitcoin ABC ile arasında ortaya çıkan piyasa rekabetinde kazanana piyasanın karar vermesi yoluna giderek bu rekabetten çekildiğini açıklamasına rağmen hala oldukça tatminkâr bir güven aralığında yer alıyor. Piyasaya çıkmasıyla beraber 6.sıradan borsaya giren Bitcoin SV daha gerilere gitse de şuan itibari ile 13. Sırada kendine yer bulmuş görünüyor.

Bitcoin SV Madenciliği

Bitcoin Cash’in Blockchain alt yapısının ikiye bölünmesiyle ortaya çıkan Bitcoin SV’nin madenciliği de Blockchain teknolojisiyle aynı şekilde gerçekleşiyor. Tıpkı Bitcoin ve diğer altcoinler gibi olan Bitcoin SV madenciliği Coin Geek şirketi tarafından çok yoğun olarak gerçekleştiriliyor. Arkasında Coin Geek gibi bir son derece tecrübeli ve güçlü bir şirketi barındıran Bitcoin SV’nin madencilik işlemlerini çok daha hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştiriyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ