• BITCOIN/TL
  2234155,554
  % -3,36
 • ETHEREUM/TL
  113363
  % -5,14
 • RIPPLE/TL
  20.05
  % 0,81
 • BITCOIN CASH/TL
  21826,549
  % -0,67
 • LITECOIN/TL
  3162.57
  % -5,51
 • BNB/TL
  18780.18
  % -0,93
 • EOS/TL
  34.72
  % -2,24
 • TETHER/TL
  32.23
  % 0,25

Bitcoin Cash’in Ethereum’u Geçecek İddiası

Bitcoin Cash’in Ethereum’u Geçecek İddiası

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver çok konuşulacak bir iddiaya imza atarak yakın zamanda Bitcoin Cash’in Ethereum’u geçeceğini iddia etti.

Bitcoin.com CEO’su görevinin sürdürmesinin yanı sıra Bitcoin hard fork’u olarak piyasaya sürülmüş Bitcoin Cash‘in de önde gelen ve en yetkili isimlerinden biri olarak bilinen Roger Ver, son dönemde yaptığı açıklamalarla kripto para piyasasında gündem olmaya devam ediyor. Son dönemde uzun bir süre sessiz kalan Roger Ver, bu sefer toplam piyasa hacmine göre yapılan değerlendirmede ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum hakkında son derece çarpıcı ve iddialı açıklamaları ile gündeme geldi.

Bitcoin Cash, Ethereum’u Geçme Sinyallerini Veriyor

Roger Ver, Bitcoin.com’un resmi YouTube sayfasında son döneme yaşanan gelişmeler ile ilgili yaptığı röportajda, Bitcoin Cash’in Ethereum’u gelecekte tekrar geçmesinin oldukça olası göründüğünü ve BCH’nin, ETH’ye kıyasla küresel anlamda kabul görme noktasında çok daha büyük bir geleceğe sahip olduğu yönünde açıklamalarda bulundu. Geçmiş dönemde tüm açıklamalarında lider kripto para birimi Bitcoin için yaptığı sert açıklamaları ve eleştirileri ile gündem olan Roger Ver, BCH’nin BTC’ye kıyasla  da insanlara ekonomik özgürlük sağlama noktasında çok daha büyük ve nitelikli işler başardığını ve gelecek anlamında çok daha büyük bir potansiyele sahip olduğu vurgusunu yapıyor.

Tüm dünya gerçek para birimleri ve enstrümanlarının, kripto para birimleri ve kripto para platformları tarafından uzun vadede yok edilip edilemeyeceği sorusunu da cevaplayan ünlü yatırımcı, ”dijital paraların” her geçen gün çok daha fazla piyasa payına sahip olacağına inandığını ifade etti. Roger bu gelişmelere rağmen itibari paraların tamamıyla ortadan kalkmasının mümkün olamayacağını ifade eden Ver, kripto para birimlerinin dünya için ”bambaşka imkanlar sunacağına inandığını belirtti.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ