• BITCOIN/TL
  2097501,710
  % 1,22
 • ETHEREUM/TL
  102072
  % 2,85
 • RIPPLE/TL
  16.12
  % 2,02
 • BITCOIN CASH/TL
  16759.12,414
  % 7,01
 • LITECOIN/TL
  2568.5
  % 1,42
 • BNB/TL
  18320.74
  % 2,63
 • /TL
  %
 • TETHER/TL
  32.45
  % 0,30

Bitcoin Cash Fiyatı, Yüzde 10 Artışla 170 Doları Aştı

Bitcoin Cash Fiyatı, Yüzde 10 Artışla 170 Doları Aştı

Çoğu kişi Bitcoin Cash‘in her şeyden önce enteresan bir pazarın parçası olduğu konusunda hemfikirdir. Mevcut fiyat momentumunun önümüzdeki birkaç günde olumlu olacağına işaret ediyor gibi gözükse de, bu yükseliş trendinin er ya da geç çökme ihtimali de bulunuyor. Tüm kripto paralar aslında her şeyden önce Bitcoin’in momentumu ile bağlantılı olduğundan dolayı, Bitcoin fiyatındaki ani bir çöküş tüm kripto paralarda derin yaralara yol açabilir. Veya tam tersine Bitcoin fiyatındaki yükseliş bir çok kripto para için umut verici de olabilir.

Geçtiğimiz birkaç saat içinde Bitcoin Cash fiyatı ABD Doları karşısında %10, BTC karşısında %9 arttı. Her iki eğilim de çok umut verici görünüyor, özellikle şimdi BCH’nin 170 dolar veya 0,042 BTC’ye yükselmesiyle. 24 saatlik işlem hacminin 509.64 milyon dolar olduğu göz önünde bulundurulduğunda, pozitif hava devam edebilir. Aynı zamanda BCH piyasa değeri tekrardan 3 Milyar dolar oldu.

Alternatif pazarlara gelince, her zaman olduğu gibi, sosyal medya etkinliği de dikkatleri üzerine çekiyor. Görünüşe göre “resmi” Bitcoin Twitter hesabı Epic Games mağazasını BCH’yi bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye ikna etmeye çalışıyor. Ayrıca Bitcoin’i kullanmayı da savunurken, birçok insan zaten BCH’yi destekleme fikrine karşı çıkıyor. BCH’nin bu endüstride çok iyi bir üne sahip olmadığı için bu durum tam olarak karışık bir hal alıyor.


Yatırımcılar ayrıca Bitcoin Cash‘te işlerin nereye gideceklerini düşünüyor. Crypto Future, ETH / BCH oranının ETH’nin lehine dönmesini bekledi, ancak açıkça planlandığı gibi sonuçlanmadı. Her iki para birimi de birbirleriyle rekabet etmese de, fiyat bölümündeki iç ilişkileri, yatırımcıların iyi para kazanmalarını sağlayabilir. ETH / BCH oranının önümüzdeki haftalarda ve aylarda nasıl olacağını izlemek gerekiyor.

Tüm işaretler halihazırda Bitcoin Cash fiyatının artmaya devam edeceğini göstermesine rağmen, zaten oldukça iyi bir kazanç elde etti. Cumartesi gününün erken saatlerinde %10’luk bir artış olması, mutlaka bu pazarın önümüzdeki 48 saat içinde nasıl gelişeceğine dair bir gösterge değil. Bitcoin’deki riskli grafik oluşumu diğer tüm kripto paralar için temkinli olmayı gerektiriyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ