• BITCOIN/TL
  2151641,561
  % -0,97
 • ETHEREUM/TL
  114777
  % -1,33
 • RIPPLE/TL
  16.32
  % 0,53
 • BITCOIN CASH/TL
  13460.76,738
  % -4,52
 • LITECOIN/TL
  2533.78
  % -2,82
 • BNB/TL
  19496.3
  % -1,54
 • EOS/TL
  20.41
  % -5,50
 • TETHER/TL
  32.8
  % 0,26

Bitbinary İkili Opsiyon Kripto Botları İle İşlem Yapmak

Bitbinary İkili Opsiyon Kripto Botları İle İşlem Yapmak

İkili Opsiyonlar, kripto para ticareti alanında kazanmanın en umut verici ve karlı yollarından biridir. Ancak, yatırımcıların duyguları ve açgözlülüğü yönetilemediği için her tür ticarette hala risk olduğunu biliyor muydunuz?

Bitbinary, her gün istikrarlı kar elde etmek isteyenler için bir çözüm olabilecek bir ticaret botuna sahiptir. Bitbinary Bot, uzmanlarımız tarafından tasarlanmıştır, her belirli bir zaman diliminde, örneğin 15 dakika gibi ayarlanan para biriminin değerindeki (yukarı veya aşağı) değişiklikleri otomatik olarak tahmin eder. Böylece bot bir sonraki para biriminin yönünü belirler ve buna göre kiralanan bot sayısına göre günde bir kez özetlenen ve kullanıcıya ödenen bir kar üretir.

Yukarıda, Bitbinary platformunda mevcut olan botların bir listesi bulunmaktadır; bunlara, her gün %0,3 – %0,4 kar elde edebileceğiniz 20 dolarlık fiyatı ile en ucundan başlayan botlar yer almaktadır. Daha yüksek kazanç vadeden botların fiyatları ise biraz daha artmaktadır.

BİTBİNARY OPSİYON TİCARET PLATFORMU

Aşağıda, kullanıcılar için çok basit ve duyarlı olan Bitbinary’nin UI ekranı yer almaktadır, bu platformda Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Doge, Usdt dahil olmak üzere alınıp satılabilen birkaç kripto para birimi vardır, böylece birkaç kripto para birimi kullanarak tüccarlar için birçok seçenek sunar.

REFERANS PROGRAMI

Bitbinary, yeni kullanıcıları bu platforma kaydolmaya ve işlem yapmaya davet ederek kullanıcıların ek gelir elde etmelerini sağlayan bir tavsiye programına sahiptir. Bitbinary platformuna ne kadar çok kişi davet edilirse, bize o kadar çok fayda sağlayacaktır. Ortaklık komisyonu, yönlendirmenin tercih ettiği ürüne bağlı olarak farklılık gösterir.

her ay partnerinizin ikili ticaretten kazandığı gelirin %40, %30 ve %20’sini alacaktır. Sevk komisyonu bir ay boyunca biriktirilir ve takip eden ayda bir ödenir.

BİTBİNARY HAKKINDA

Resmi Bitbinary web sitesi, https://bitbinary.net/ resmi web sitesinden elde edilen kaynaklara göre, Temmuz 2020’de tam olarak 15’inde açıldı . Bu şirketin resmi bir kaydı var. Şirketin merkezi Hong Kong’dadır. Ayrıca dünyanın diğer ülkelerinde temsilcilikleri bulunmaktadır.

24 saat servis desteği ile her zaman size yardımcı olmaya hazır. En kısa sürede size danışacaklar ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara en etkili çözümleri sunacaklar.

Bot kiralama süresi 1 yıl olmasına rağmen müşterilerimiz 365 gün boyunca seçilen bot türüne göre günde %0,3-3 düzenli ödeme yapmaktadır. Her bot türü için ayrı bir minimum çalışma süresinden sonra botları da devre dışı bırakabilirsiniz.


Bu metin sponsorlu (tanıtım/reklam) bir metin olmakla birlikte, ikili opsiyonların yüksek risk içerdiğini ve ticaret botu gibi oluşumların bir getiri garantisi vermediğini belirtmek isteriz. Özellikle kripto para piyasaları yüksek risk içerir. Alacağınız kararlar ve yapacağınız işlemler tamamen kendi sorumluluğunuzdadır.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ