• BITCOIN/TL
  2165364,170
  % -0,73
 • ETHEREUM/TL
  115754
  % -0,79
 • RIPPLE/TL
  16.33
  % 0,35
 • BITCOIN CASH/TL
  13626.82,721
  % -3,69
 • LITECOIN/TL
  2538.72
  % -2,46
 • BNB/TL
  19623.89
  % -1,27
 • EOS/TL
  20.53
  % -5,33
 • TETHER/TL
  32.82
  % 0,31

Binance’nin Cüzdanı “Trust Wallet” XLM Desteği Ekledi

Binance’nin Cüzdanı “Trust Wallet” XLM Desteği Ekledi

27 Mart Çarşamba günü Binance, resmi cüzdan uygulaması olan Trust Wallet’ın Stellar Lumen (XLM) ve diğer dört kripto parayı destekleyeceklerini açıkladı XML dışındaki diğer dört kripto para ise sırasıyla şöyle: Thunder Token (TT), Kin (KIN), Nimiq (NIM) ve Aion (AION).

İlk olarak 25 Ekim 2017’de piyasaya sürülen (Android ve Apple uygulaması) Trust Wallet,  Temmuz 2018’de Binance tarafından satın alındı. Aslen yalnızca Ether (ETH) ve Ethereum tabanlı kripto paraları destekliyordu. Binance tarafından satın alındıktan sonra, diğer kripto paralarda desteklenmeye başlandı.

Şuanda mevcut olarak Trust Wallet’in desteklediği kripto paralar; XRP , Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP, Litecoin, Ethereum Classic, TRON, Wanchain, VeChain, Dash, ICON ve EOS.

Cüzdanın Kurucu Ortağı ve geliştiricisi Viktor Radchenko, XLM’in eklenmesiyle ilgili şunları söyledi:

“Trust Cüzdanında XLM’ye destek eklememizin nedeni, topluluğumuzun oldukça fazla talebi ve buna karşı kayıtsız kalmamamızdır. Ek olarak, Stellar ekibi, geliştirme ekibimizin XLM’nin cüzdanımıza entegre edilmesini sağlamlaştırdı, sağlam teknik çalışmaları ve entegrasyonun hızlı, güvenilir ve kolay olmasını sağlayan araçlar kullandı.”

Trust Wallet kullananlar Cüzdanına XLM eklemek için sağ üst köşedeki büyüteç simgesine dokunmanız, “Stellar”ı aramanız ve ardından etkinleştirmek için XLM ticker sembolünün sağındaki “+” işaretine dokunmanız yeterlidir.

Trust-wallet-stellar-xml

Diğer kripto paraları da bu şekilde aratarak ekleyebilir ve cüzdan kodunuzu alabilirsiniz ve daha sonrasında borsadaki bakiyenizi cüzdanınıza aktarabilirsiniz. Trust Wallet hem android hem apple tabanlı mobil uygulamadır. Android ve İphone telefon veya tablet kullanıcıları kolaylıkla cüzdanı indirip kullanabilirler.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ