• BITCOIN/TL
  2250673,235
  % -0,24
 • ETHEREUM/TL
  118983
  % -0,95
 • RIPPLE/TL
  16.09
  % -0,36
 • BITCOIN CASH/TL
  15194.5,631
  % -1,09
 • LITECOIN/TL
  2577.88
  % -1,10
 • BNB/TL
  20032
  % -8,18
 • EOS/TL
  22.88
  % -0,55
 • TETHER/TL
  32.37
  % -0,13

Binance Yenilikleri Tam Gaz Devam Ediyor

Binance Yenilikleri Tam Gaz Devam Ediyor

Yaptığı yeniliklerle adından sıklıkla söz ettiren Binance kripto para borsası yeniliklerine ve geliştirmelerine tam gaz devam ediyor.

Dünyanın en popüler ve güven duyulan kripto para borsalarından olan Binance bugün yaptığı duyuru ile birlikte, bundan böyle Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlardaki borsa uygulaması üzerinden Binance.com internet sitesinde listelenen en popüler kripto para çeşitlerini Visa ve Mastercard ile alabilmelerinin artık mümkün olduğunu açıkladı.

Bilindiği gibi Binance 31 Ocak’ta Simplex ile ortaklığa gittiklerini duyurmuştu. Borsanın mobil uygulaması üzerinden yapılacak Visa ve Mastercard işlemleri de bu ortaklık sayesinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde olabilecek. Android telefonlarında Binance mobil uygulamasının en son sürümüne sahip olan kullanıcılar bu hizmeti sorunsuz bir şekilde kullanabilecekleri ifade ediliyor.

Bu popüler kripto borsası üzerinden 31 Ocak’tan bu yana Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ripple satın almak işlemlerini Mastercard ve Visa kullanarak yapabiliyorlar. 12 Mart’tan itibaren ise Trust Wallet üzerinden yine aynı işlemler Visa ve Mastercard ile yapılabiliyor. Şimdi bu hizmet Android uygulaması ile yatırımcılara sunuluyor.

Bu Android Uygulaması Nasıl Kullanılacak

Bu Android uygulamasının kullanımı ise son derece basit şekilde oluyor. Uygulamanın ana ekran üzerinde yer alan araç çubuğundaki “Kredi Kartı (Credit Card)” butonuna tıklanması ile birlikte sistem sizi “Bitcoin Satın Al (Buy Bitcoin)” ekranına yönlendiriyor. Bu ekrandaki açılır listeden satın almak istediğiniz kripto parayı ve miktarını sorunsuz bir şekilde kullanıcılar belirleyebiliyor.

Daha sonra ki aşamada ise işleme devam ederek yapmanız gereken ödemeyi gerçekleştirebiliyorsunuz. Burada kullanılan tüm kredi kartı bilgileri ise sistem tarafında yüksek güvenlikli bir şekilde saklanıyor. Bu sayede artık zaman ve mekan sınırı olmadan kripto para alım satımı yapılabilecek.

 

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ