• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Binance Yeni Borsasını Açıyor

Binance Yeni Borsasını Açıyor

Kripto para borsaları içerisinde en popülerinden biri olan Binance önümüzdeki hafta içerisinde Singapur borsasını açacağını açıkladı.

Ticari hacim ile ilgili yapılan değerlendirme sonucuna göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak faaliyet sürdüren Binance, dün yapılan açıklamada oldukça önemli gelişmelere yer verdi. Yapılan bu açıklamaya göre Singapur içerisindeki kripto para ve itibari para platformunu piyasaya sürüleceği ifade edildi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Nisan ayının bu konu ile ilgili gerçekleştirdiği açıklamasında Singapur içerisinde açmayı planladıkları kripto para ve itibari para borsasının çok yakında net açılış tarihinin açıklanacağını ifade etmişti. Binance CFO’su Wei Zhou ise dün Paris içerisindeki bir kripto para piyasası etkinliğinde yaptığı açıklamada yeni Binance borsası ile ilgili en net tarihi açıkladı.

Binance Büyümeyi Sürdürüyor

Zhou, Singapur içerisinde yaptığı açıklamalarda açılacak bu yeni borsada şuan itibari ile sadece Bitcoin kripto parasının yer alacağını ve açıldıktan sonra belirli zaman dilimlerinde başka kripto para birimleri de buna ekleneceğini ifade etti. İlk olarak belirli kripto para birimleri ile bu hizmeti sunmanın, kullanıcıların alışma süreci açısından son derece olumlu olacağını ifade eden Zhou, hizmetlerini yavaş yavaş daha üst seviyelere çıkmasının planlandığını aktardı.

Binance ilk olarak kripto para ve kripto para borsası olarak hizmet vermeye başlasa da, daha sonra birçok bölgede ve yönetim bölgesinde itibari para borsası konusunda da hizmet vermeye başlamıştı. Kripto para piyasasını yakından takip eden yatırımcıların bildiği gibi ünlü kripto para borsası geçtiğimiz Ocak ayında SimpleX ile yaptığı ortaklık sayesinde kripto para borsalarından Visave Mastercard kredi kartları ile kripto para alımının önünü açtı. Bu hamlesi kripto para piyasasında oldukça ses getirdiği görülüyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ