• BITCOIN/TL
  2272264,317
  % 0,57
 • ETHEREUM/TL
  113494
  % -0,19
 • RIPPLE/TL
  19.75
  % -1,26
 • BITCOIN CASH/TL
  19677.99,296
  % -1,15
 • LITECOIN/TL
  3179.56
  % 2,38
 • BNB/TL
  19530.47
  % -0,29
 • EOS/TL
  35.76
  % 5,28
 • TETHER/TL
  32.3
  % -0,05

Binance En Büyük Güncellemeyi Tamamladı

Binance En Büyük Güncellemeyi Tamamladı

Malta merkezli kripto para borsası Binance, şimdiye kadarki en büyük yükseltmesi olduğunu iddia eden güncellemeyi tamamladıktan sonra tekrar çalışıyor.

Bu haftanın başlarında Binance, spot ticaret platformunu 28 Haziran’da geliştireceğini açıkladı. Yükseltmenin başlangıçta iki saat sürmesi planlandı; bu süre boyunca para yatırma, para çekme, spot ticaret ve P2P ticareti de dahil olmak üzere çok çeşitli platform özellikleri kullanılamaz hale getirildi. Yükseltme, başlangıçta tahmin edilenden daha uzun sürdü, ancak bu sabah başarıyla bitti.

Şimdiye kadarki en büyük yükseltme

2017’de piyasaya sürüldüğünden beri Binance, birçoğu basit performans iyileştirmeleri iken, diğerleri daha belirgin değişiklikler olan çok çeşitli sistem güncellemelerine maruz kaldı.

Bir yıl önce Binance, kısa bir süre sonra kullanıcılarına vadeli işlem ürünlerini ve marj ticaretinin yanı sıra borç verme ürünleri ve kripto para birimi bahis özelliklerini piyasaya sürdü. Borsa ayrıca vadeli işlem platformunda Nisan ayında yeni seçenekler sundu.

Diğer güncellemeler büyük güncellemeler olarak kabul edilebilir olsa da, Binance CEO’su Changpeng Zhao bugünkü yükseltmenin henüz en büyük olduğunu iddia ediyor. Binance’ye göre yeni yükseltme, yeni bir programlama dilinde yazılmış tamamen yenilenmiş bir eşleştirme motorunu içeriyor.

Buna rağmen, tam olarak neyin değiştiği ve değişimin geleceğini nasıl etkileyeceğine dair ayrıntılar yetersiz kalıyor. 

Binance henüz yeni güncellemenin sunduğu performans iyileştirmeleriyle ilgili kesin rakamlar yayınlamadı, ancak CZ Twitter’da yeni güncellemenin eski eşleştirme motoruna göre muhtemelen 10x daha fazla performans iyileştirmesi sunduğunu söyledi.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ