• BITCOIN/TL
  2097412,351
  % 1,76
 • ETHEREUM/TL
  116394
  % 4,75
 • RIPPLE/TL
  20.28
  % 0,82
 • BITCOIN CASH/TL
  14013.94,676
  % -2,67
 • LITECOIN/TL
  2835.75
  % -2,09
 • BNB/TL
  13204.13
  % -0,74
 • EOS/TL
  34.87
  % -1,81
 • TETHER/TL
  31.55
  % 0,09

Binance Coin (BNB) Şimdiye Kadarki En Büyük Aylık Mum Rekorunu Kırdı

Binance Coin (BNB) Şimdiye Kadarki En Büyük Aylık Mum Rekorunu Kırdı

Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri birbiri ardına rekor kırıyor ve tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerine çıkarak şaşırtmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra son olarak en çok göze çarpan kripto para ise Binance Coin (BNB) oldu.

Binance Coin, Dolar Paritesinde En Büyük Aylık Mum Rekorunu Kırdı

Binance Coin, Şubat ayı açılışından bu yana %350 artışla aylık tek bir mumda çift ​​haneli büyüme gösterdi. Mevcut aylık mum şu anda tırmanılan toplam yüzdede en büyük ikinci, ancak toplam dolar açısından bu aylık mum, rekordaki en büyük mum.

Aylık kapanışa hala on gün var yani her şey mümkün, ancak şu anda devasa aylık mum ile Binance Coin rekor kırmış durumda. Bu son artış, geçen ay varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde sağlam bir aylık kapanışın ardından geldi.

44 doların üzerindeki kapanış, boğaların BNB birimi başına fiyatı 199 dolara itmesi için burada bir kırılmanın olduğuna dair yeterince güven oluşturdu.

Bu artış, kripto pazarının 2018’in başlarında, neredeyse üç yıl önce olan boğa piyasasını hatırlatıyor.

BNB Breakout ile Üçe Katladı, Yeni Kullanıcı Artışı Sayesinde Dalgalanmayı Ortadan Kaldırdı

2017’nin sonları ve 2018’in başlarında, borsada altcoin satın almak için acele eden kullanıcıların artışı, tomurcuklanan kullanıcı tabanının artmasına neden oldu. Binance en yenilikçi borsa olarak dünyada bir numara olmaya devam ediyor. Bu durumun Binance Coin (BNB) yükselişinde etkisi olduğu görülüyor.

Binance borsasına henüz üye değilseniz üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

BNB, diğer birçok avantajın yanı sıra borsadaki işlem ücretlerini azaltmak için kullanılıyor. Binance Coin, jeton yanıkları ve daha fazlasıyla birlikte, borsada çeşitli nedenlerle kullanılması nedeniyle, şu anda gerçek değeri ve kullanım durumu olan birkaç altcoin arasında yer alıyor ve bu da onu ilk ondaki diğer kripto paraların çoğundan daha çekici kılıyor.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ