• BITCOIN
  477400,324
  % 2,81
 • ETHEREUM
  31858
  % 1,17
 • RIPPLE
  6.59
  % 1,90
 • BITCOIN CASH
  3148.83,492
  % 2,90
 • LITECOIN
  1132.65
  % 2,60
 • BNB
  5284.53
  % 4,47
 • EOS
  21.67
  % 3,99
 • TETHER
  16.1
  % 0,96

Binance Büyüme Müdüründen Türkiye Açıklaması

Binance Büyüme Müdüründen Türkiye Açıklaması

Geçtiğimiz hafta CryptoCompare’ın Londra’da düzenlediği bir etkinlikte Binance Büyüme Müdürü Ted Lin, Binance borsasının kullanıcıları ve hedeflerinden bahsetti. Ted Lin‘in açıklamalarında Türkiye’de vardı.

Ted Lin’in açıklamalarında en önemli kısım ise Binance’nin en çabuk büyüdüğü piyasalar, ülkeler oldu. Ardından ise Lin, bu büyümeyi sürdürmeyi nasıl başaracakları konusuna değindi.

Binance kullanımında Türkiye en önde olan ülkelerden biri

Malta merkezli kripto para borsası Binance’nin dünya genelinde kaç kullanıcıya sahip olduğu sorusunu yanıtlayan Ted, Binance’nin ”dünya genelinde 10 milyonu aşkın kullanıcısı olduğunu” dile getirdi. Lin bunun ardından Türkiye, Rusya ve Vietnam‘ın ”en hızlı büyüyen 3 piyasa olduğunu” söyledi. Diğer ülkelere kıyasla Türkiye’nin en çok Binance kullanan ülkelerinden biri olması, Binance’nin geçen yıl Türkçe dil desteği eklemesiyle de bir nevi belli olmuştu. Lin, yakın gelecekte dünya çapında birebir görüşmeler ve etkinlikler düzenleyeceğini dile getirdi ve şunları ekledi:

”Yakın bir zaman içerisinde, Güney Afrika’da bir toplantı yaptık ve bunun haricinde ben Moskova’da da bir etkinliğe katıldım. Ayriyeten Tayvan’da binlerce insanın katılacağı süper bir toplantı daha yapacağız.”

Borsaya Kaldıraçlı işlem getirmeleriyle alakalı da düşüncelerini paylaşan Lin, bu özelliğin kullanıcı sayısına bir artış sağlayıp sağlamayacağı konusunda net bir şey söylemenin mümkün olmadığını düşündüğünü dile getirdi.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ