• BITCOIN
  681213,449
  % -0,81
 • ETHEREUM
  60006
  % 1,30
 • RIPPLE
  11.7
  % 4,80
 • BITCOIN CASH
  6368.93,383
  % -0,69
 • LITECOIN
  2205.48
  % 0,35
 • BINANCE COIN
  8240.01
  % 5,37
 • EOS
  47.45
  % 1,12
 • TETHER
  13.71
  % 0,99

Binance, ADA ve NEO İçin Yeni İşlem Çiftlerini Açıkladı

Binance, ADA ve NEO İçin Yeni İşlem Çiftlerini Açıkladı

İşlem hacmi büyüklüğü ve kripto para çeşitliliği konusunda en önemli borsalardan biri olan Binance yeni işlem çiftlerini açıkladı.

Özellikle son bir yıldır Binance sürekli olarak platformuna yeni kripto paraları listeliyor. Bunun yanı sıra Binance farklı projeleri ile de dikkat çekiyor. Örnek vermek gerekirse Binance’nin takdir edilecek platformları arasında yer alanlar şöyle; Binance Launchpad (Kripto para yaratma ve fon toplama platformu), Binance Akademi (Kripto paralar ve blockchain eğitimlerinin verildiği bölüm), BCF (Blockchain bağış platformu-kripto paralar ile çeşitli kampanyalara bağış yapılan güzel bir platform) ve Trust Wallet (Binance’nin resmi cüzdan uygulaması)

[ilgiliicerik icerik_id=”667″]

Binance yarın (27 Mart) itibariyle listeleyeceği yeni işlem çiftleri ise şu şekilde;

ADA / PAX,  ADA / USDC

NEO / PAX,  NEO / USDC

Bir yıl öncesine kadar stabil coin olarak tüm borsalar USDT (Tether) kullanıyordu ve USDT ile ticaret çifti sayısı çok azdı. Sadece en büyük kripto paralar ile USDT takas edilebiliyordu. Fakat son aylarda Binance bir çoğu önemli coin için stabil coin takasını mümkün hale getirdi. Alt coinlerin BTC ile alım satım zorunluluğunu kaldıran stabil coin işlem çiftleri kullanıcılar tarafından büyük rağbet görüyor.

Cardano (Ada) Coin son zamanlarda önemli bir yükseliş trendi yakalamıştı, binance’nin bu kararının ardında yükselişin bir etkisi olduğunu söylemek zor. Binance kripto paralar arasında en çok ilgi gören ve işlem hacmi yüksek olan bir çok kripto parayı stabil coin’ler ile takas etme imkanı sunduğunu söyleyebiliriz.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.