• BITCOIN/TL
  2268427,721
  % 2,01
 • ETHEREUM/TL
  114263
  % 0,96
 • RIPPLE/TL
  19.74
  % 0,39
 • BITCOIN CASH/TL
  19627.11,677
  % -0,14
 • LITECOIN/TL
  3106.46
  % 0,19
 • BNB/TL
  19245.22
  % 2,00
 • EOS/TL
  35.32
  % 5,48
 • TETHER/TL
  32.29
  % 0,19

Binance, Abu Dabi’de Kripto Para Komisyoncu-Bayi Olarak Çalışmak İçin Onay Aldı

Binance, Abu Dabi’de Kripto Para Komisyoncu-Bayi Olarak Çalışmak İçin Onay Aldı

Abu Dabi Global Market’ten alınan ilk onay, Binance’nin kripto para birimleri de dahil olmak üzere dijital varlıklarda bir komisyoncu-bayi olarak çalışmasına izin veriyor.

Ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, Abu Dabi’de faaliyet göstermek için prensipte onay aldı ve Bahreyn ve Dubai’den sonra Orta Doğu bölgesinde üçüncü düzenleyici onayını aldı.

Abu Dabi Global Market’ten (ADGM) alınan ilkesel onay , Binance’in kripto para birimleri de dahil olmak üzere dijital varlıklarda bir komisyoncu-bayi olarak çalışmasına izin veriyor – tam lisanslı bir firma olarak faaliyet göstermeyi öngören kripto borsası için bir başka kilometre taşını işaret ediyor.

ADGM, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkentinde, tarihsel olarak kendi yetki alanı içinde sağlanan finansal hizmetlerin düzenleyici ve denetleyici gözetiminde önemli bir rol oynayan uluslararası bir finansal serbest bölge olarak hizmet vermektedir. ADGM, Binance’in dünya genelinde düzenleyici lisanslar elde etme çabalarına karşılık vererek şunları söyledi:

“IPA, Binance’in kendisini uluslararası kabul görmüş ve iyi düzenlenmiş bir finans merkezinde tam olarak düzenlenmiş bir sanal varlık hizmet sağlayıcısı olarak kurma planlarının bir parçasıdır.”

ADGM, Abu Dabi’yi “hızlı büyüyen sanal varlıklar merkezi ve dijital ekonomi” olarak daha da konumlandırmak için yerel ve küresel kripto şirketlerine benzer düzenleyici onaylar sağlama niyetini de paylaştı.

Ceek VR (CEEK) Coin Sahiplerinin Yüzde 86’sı Karlı Pozisyonda!

Kripto para piyasasında son dönemde şüphesiz en fazla yatırım alan alanlardan biri de Metaverse olmuştur. Çığ gibi büyümeye devam eden metaverse sektörünün kripto para birimlerinde de ön plana çıkanlar mevcut. Bunlardan biri de Ceek VR (CEEK) Coin'dir. Finans sektöründe en spekülatif ve dalgalanmanın yüksek olduğu alan kripto paralardır ve bu yüzden bir kripto paraya giriş (yatırım) yapma seviyesi çok önemlidir. Doğru zamanda yapılan yatırımlarla bu sektörde kolaylıkla milyoner olunabiliyor. Fakat

İlgili İçerik

ADGM CEO’su Dhaher bin Dhaher de, Binance’in Abu Dabi’de varlıklarını kurma çabalarına yardım etme sözü vererek bu hareketi memnuniyetle karşıladı.

Binance dışında, önde gelen kripto borsası FTX, daha önce Abu Dabi’den sonra BAE’nin en büyük ikinci şehri olan Dubai’de işletme lisansları almıştı.

_________________________

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Metaverse coinlerinin yer aldığı fırsatlarla dolu Gate.io borsasına %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ